Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Liksies svarīgi, lai tavs darbs tiek ievērots un atbilstoši novērtēts. Ja saņemsi gaidītos komplimentus un uzslavas, būsi patiesi gandarīts un gatavs arī turpmāk tikt pat enerģiski darboties. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs, tai pašā laikā samērā atturīgs, kad lietas skars tavu privāto dzīvi, to vēlēsies pilnībā paturēt pie sevis. Mājas solis šonedēļ būs viegls un tīkams. Atvasītes var priecēt ar saviem sasniegumiem skolas gaitās.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 3. marts 2019 | 14:36

Notiks kora “Promeņ” koncerts “Pavasara elpa”

PKC

4.martā plkst.17.00 Poļu kultūras centrā (Varšavas 30) notiks kora “Promeņ” koncerts “Pavasara elpa”. Koncertprogrammā skanēs pasaulē populāras poļu melodijas. Koncertā kā viesi piedalīsies arī jaunā paaudze, vokālā ansambļa “Barwy Daugawy” dalībnieki.

2018.gadā koris „Promeņ" atzīmēja savas pastāvēšanas 30 gadu jubileju. Kolektīvs ir gan dažādu koncertu, kas notiek Daugavpilī un Latvijas pilsētās, gan starptautisko festivālu pastāvīgs dalībnieks. Kora repertuārs ir plašs un daudzveidīgs. Tajā ir iekļautas latviešu un poļu tautas dziesmas, patriotiskās un garīgās dziesmas. Ar poļu kompozīcijām kora dalībnieki kopā ar savu diriģenti Alīnu Lapinsku un koncertmeistari Regīnu Krukovsku ar mīlestību popularizē skaistas poļu tradīcijas.

Laipni lūdzam apmeklēt šo pavasara koncertu!

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

PKC

Pievienot komentāru