Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Nekļūsti pārlieku prasīgs nedz pret sevi, nedz līdzgaitniekiem. Šobrīd zvaigznes iesaka vairāk laika veltīt garīgajai izaugsmei. Tev taču patīk ik pa brīdim pafilozofēt par dzīvi, tad nu zini, ka šis ir īstais mirklis, lai nopietnāk pievērstos gan psiholoģiskiem, gan ezoteriskiem jautājumiem. Nekautrējies meklēt ciešāku saikni ar domubiedriem, tie tevī raisīs vajadzīgās pārdomas, uzvedinās uz vērtīgām atziņām.

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 3. marts 2019 | 14:36

Notiks kora “Promeņ” koncerts “Pavasara elpa”

PKC

4.martā plkst.17.00 Poļu kultūras centrā (Varšavas 30) notiks kora “Promeņ” koncerts “Pavasara elpa”. Koncertprogrammā skanēs pasaulē populāras poļu melodijas. Koncertā kā viesi piedalīsies arī jaunā paaudze, vokālā ansambļa “Barwy Daugawy” dalībnieki.

2018.gadā koris „Promeņ" atzīmēja savas pastāvēšanas 30 gadu jubileju. Kolektīvs ir gan dažādu koncertu, kas notiek Daugavpilī un Latvijas pilsētās, gan starptautisko festivālu pastāvīgs dalībnieks. Kora repertuārs ir plašs un daudzveidīgs. Tajā ir iekļautas latviešu un poļu tautas dziesmas, patriotiskās un garīgās dziesmas. Ar poļu kompozīcijām kora dalībnieki kopā ar savu diriģenti Alīnu Lapinsku un koncertmeistari Regīnu Krukovsku ar mīlestību popularizē skaistas poļu tradīcijas.

Laipni lūdzam apmeklēt šo pavasara koncertu!

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

PKC

Pievienot komentāru