Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 janvāris

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vārda dienas:
Oļgerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Svētdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 25. februāris 2019 | 20:48

Lietā par vērienīgu cigarešu kontrabandu Latgalē notiesā astoņas personas

Publicitātes foto

2013. gadā Latgalē izdevās apturēt kontrabandu lielā apmērā organizētā grupā, kurā bija iesaistīti arī divi policijas darbinieki. Latgales apgabaltiesa atzina par vainīgiem visus astoņus iesaistītos, piespriežot viņiem reālu brīvības atņemšanu.

Kriminālprocesā izņemti 6,9 miljoni cigarešu "Premjer", novēršot kaitējumu valsts budžetam vairāk nekā miljona eiro apmērā. Kriminālprocesā tika aizturētas astoņas personas, trīs no tām bijušie Valsts policijas darbinieki.

Prokurors visiem apsūdzētajiem bija pieprasījis piemērot reālu brīvības atņemšanu no 3 līdz 8 gadiem ar mantas konfiskāciju. Tomēr Rēzeknes tiesa lietā par vainīgiem atzina un notiesāja tikai divus no astoņiem apsūdzētajiem.

Pārsūdzot lēmumu Latgales apgabaltiesā, apgabaltiesas lēmums atšķiras, par vainīgajiem nosakot visas astoņas personas.

Latgales apgabaltiesas priekšsēdētāja palīdze Inga Augustaviča pastāstīja, ka tiesa atzina Juriju Dmitrijevu par vainīgu, viņam noteikts sods - brīvības atņemšana uz 5 gadiem 10 dienām, konfiscējot viņam piederošo mantu un atņemot tiesības veikt ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem un akcīzes precēm saistītu komercdarbību uz gadu.

“Attiecībā pret Kasparu Ansveru - sodīts ar brīvības atņemšanu uz 5 gadiem un 6 mēnešiem un ar probācijas uzraudzību uz vienu gadu, atņemot tiesības veikt ar starptautiskajiem kravu pārvadājumiem un akcīzes precēm saistītu komercdarbību uz vienu gadu. Attiecībā pret Normundu Šereku un pārējiem apsūdzētajiem, kurus pirmā instance bija attaisnojusi, Latgales apgabaltiesa taisīja notiesājošu spriedumus, atzīstot Normundu Šereku par vainīgu, sodot viņu ar brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, atņemot tiesības veikt visu veidu komercdarbību uz vienu gadu. Identiski atzīti par vainīgiem pārējie lietā apsūdzētie,” pastāstīja Augustaviča.

LSM

Pievienot komentāru