Intervijas

24 maijs

Vārda dienas:
Ilvija, Marlēna, Ziedone

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Aktīvi meklēsi un arīdzan centīsies īstenot profesionālās izaugsmes iespējas. Nav izslēgts, ka vērtīgus padomus šajā sakarā, var sniegt kāds no radinieku loka. Panākumos lielu nozīmi spēlēs ne tikai mērķtiecība un enerģiskums, bet arīdzan apdoma un spēja plānot vairākus gājienus uz priekšu. Attiecībās ar ģimenes locekļiem sapratīsies burtiski no pusvārda. Mīļotais cilvēks ne reizi vien var tevi pārsteigt ar ko patīkamu. Centies “nepalikt parādā”!

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 25. februāris 2019 | 20:52

Daugavpils «Saules skolas» direktore atjaunota amatā

Daugavpils.lv

Divas nedēļas pēc atstādināšanas amatā atjaunota Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas "Saules skola" direktore, pilsētas domes opozīcijas deputāte Inguna Kokina.

Kokina iesniegumā domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam (“Saskaņa”) apstrīdējusi domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka Igora Prelatova ("Mūsu partija") rīkojumu par viņas atstādināšanu, un mērs nolēmis Kokinu atjaunot direktores amatā.

Direktorei iepriekš pārmesta audita kavēšana izglītības iestādē. Domes priekšsēdētājs savā rīkojumā par Kokinas atjaunošanu norādījis, ka tagad audits ir noslēgts, saņemti revīzijas ziņojumi, tāpēc direktore amatā atjaunojama un Prelatova rīkojums atceļams.

Kokina atzina, ka viņai bija “liels pārsteigums, saņemot rīkojumu par atstādināšanu”.

“Es jau no paša sākuma uzskatīju, ka tas ir nepamatots. Es biju gan iesniegusi iesniegumu, gan apstrīdējusi šo rīkojumu, un patiesībā ļoti priecājos, ka domes vadība ir sapratusi šo situāciju un pieņēmusi lēmumu mani atjaunot darbā,” sacīja Kokina.

“Tāpat man bija liels pārsteigums, ka paralēli šim rīkojumam par atstādināšanu domes mājaslapā parādījās ziņa, kur bija apvainojumi saistībā ar skolas būvniecību u.c., par kuriem rīkojumā par atstādināšanu nekas nebija minēts. Es ceru, ka arī šīs problēmas atrisināsies tikpat pozitīvi kā pirmās. Viens no tiem apvainojumiem, kas man bija izvirzīts publiskajā telpā, bija saistīts ar “Saules skolas” būvdarbiem, bet es domāju, ka tie ir nepamatoti. Es zinu, ka dome ir izveidojusi darba grupu, lai noskaidrotu visu, kas saistīts ar šo būvniecību. Ceru, ka darbs būs objektīvs un pamatots.

Man gribētos domāt, ka politiska zemteksta šim nav, bet fakti diemžēl pierāda pretējo,” pauda Kokina.

KONTEKSTS:

Daugavpilī pēc varas nomaiņas turpinājās revīzijas pašvaldību iestādēs, un revīzijas laikā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā "Saules skola" no amata tika atstādināta skolas direktore Inguna Kokina. Viņa ir Daugavpils domes opozīcijas deputāte, taču iepriekš atstādināšanu ar politiku nesaistīja.

“Saules skolā” apgūst vairākus miljonus vērtus projektus, šobrīd gan būvdarbi apstājušies, un domes vadībai ir jautājumi par skolas būvniecības projekta sadārdzinājumu.

LSM  

Pievienot komentāru