Intervijas

15 oktobris

Vārda dienas:
Eda, Hedviga, Helvijs

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 18. februāris 2019 | 20:18

Apbalvoti Daugavpils labākie sportisti

15. februārī Vienības nama koncertzālē norisinājās Daugavpils labāko sportistu apbalvošanas ceremonija „Gada sporta laureāts 2018”. Šoreiz Daugavpils pilsētas domes vadība un Sporta pārvalde nolēma godināt sportistus 14 dažādās nominācijās.

Godalgu saņemšanai bija izvirzīti 55 pretendenti, kas aizvadītajā gadā uzrādīja augstus rezultātus vai deva ievērojami ieguldījumu sporta attīstībā pilsētā. Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, uzrunājot klātesošos apbalvošanas ceremonijas atklāšanā, uzsvēra, ka šādi notikumi ir ļoti nozīmīgi visu pilsētas sportistu dzīvē.

Pirmie tika godināti sporta skolotāji: Krievu vidusskolas-liceja pedagogs Oļegs Kolpakovs un 10.vidusskolas sporta skolotājs Andrejs Domaņins. Par populārākajiem sportistiem, apkopojot sociālajos tīklos notikušās balsošanas rezultātus, kļuvuši daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs un triatlonists Aivars Uzols. Labākā sporta žurnālista titulu kārtējo reiz ieguvis Sergejs Kuzņecovs, bet par „Gada uzlecošajām zvaigznēm” atzina basketbolistes Ligitu Līgu Golovko un Lauru Okuņevu, kā arī cīkstoni Aleksandru Morozovu.

Par nozīmīgāko sporta pasākumu kļuvis Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā, kas norisinājās Daugavpilī aizvadītā gada oktobrī. Jaunajā nominācijā „Gada tiesnesis” uzvarējis volejbola tiesnesis Nikolajs Čemodanovs. Pateicību par ieguldījumu Daugavpils sporta veselības veicināšanā saņēmis Valērijs Bulavskis, savukārt par labāko sadarbības partneri atzīts uzņēmums „Latgales Optima”.

Balvas „Par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā” ieguvējam, svarcēlāju trenerim Igoram Očkurovam, skatītāji aplaudēja kājās stāvot. Daugavpils Senioru Futbola komandai un Sieviešu senioru volejbola komandai svinīgi pasniedza Atzinības rakstu par augstu profesionālo meistarību un Daugavpils pilsētas vārda popularizēšanu. Savukārt par labākiem sporta senioriem kļuva svarbumbu cēlājs Alfrēds Kokins un vieglatlēte Ludmila Nefjodova-Volkova.

Atsevišķu uzslavu saņēma arī paralimpieši Jurijs Semjonovs (peldēšana) un Žanna Cvečkovska (airēšana).

Par gada labāko treneri atzīts brīvās cīņas treneris Sergejs Kursītis, bet par labāko komandu kļuvusi Daugavpils junioru spīdveja komanda „Lokomotīve”: Oļegs Mihailovs, Artjoms Trofimovs, Ernests Matjušonoks un Elvis Avgucevičs.

Par „Gada sportista” un „Gada sportistes” goda titulu ieguvējiem kļuva daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs un pludmales volejbola zvaigzne Anastasija Kravčenoka.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru