Intervijas

16 jūlijs

Vārda dienas:
Estere, Hermīne

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
20 .. 22 C
Vakars
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 18. februāris 2019 | 20:18

Apbalvoti Daugavpils labākie sportisti

15. februārī Vienības nama koncertzālē norisinājās Daugavpils labāko sportistu apbalvošanas ceremonija „Gada sporta laureāts 2018”. Šoreiz Daugavpils pilsētas domes vadība un Sporta pārvalde nolēma godināt sportistus 14 dažādās nominācijās.

Godalgu saņemšanai bija izvirzīti 55 pretendenti, kas aizvadītajā gadā uzrādīja augstus rezultātus vai deva ievērojami ieguldījumu sporta attīstībā pilsētā. Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, uzrunājot klātesošos apbalvošanas ceremonijas atklāšanā, uzsvēra, ka šādi notikumi ir ļoti nozīmīgi visu pilsētas sportistu dzīvē.

Pirmie tika godināti sporta skolotāji: Krievu vidusskolas-liceja pedagogs Oļegs Kolpakovs un 10.vidusskolas sporta skolotājs Andrejs Domaņins. Par populārākajiem sportistiem, apkopojot sociālajos tīklos notikušās balsošanas rezultātus, kļuvuši daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs un triatlonists Aivars Uzols. Labākā sporta žurnālista titulu kārtējo reiz ieguvis Sergejs Kuzņecovs, bet par „Gada uzlecošajām zvaigznēm” atzina basketbolistes Ligitu Līgu Golovko un Lauru Okuņevu, kā arī cīkstoni Aleksandru Morozovu.

Par nozīmīgāko sporta pasākumu kļuvis Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā, kas norisinājās Daugavpilī aizvadītā gada oktobrī. Jaunajā nominācijā „Gada tiesnesis” uzvarējis volejbola tiesnesis Nikolajs Čemodanovs. Pateicību par ieguldījumu Daugavpils sporta veselības veicināšanā saņēmis Valērijs Bulavskis, savukārt par labāko sadarbības partneri atzīts uzņēmums „Latgales Optima”.

Balvas „Par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā” ieguvējam, svarcēlāju trenerim Igoram Očkurovam, skatītāji aplaudēja kājās stāvot. Daugavpils Senioru Futbola komandai un Sieviešu senioru volejbola komandai svinīgi pasniedza Atzinības rakstu par augstu profesionālo meistarību un Daugavpils pilsētas vārda popularizēšanu. Savukārt par labākiem sporta senioriem kļuva svarbumbu cēlājs Alfrēds Kokins un vieglatlēte Ludmila Nefjodova-Volkova.

Atsevišķu uzslavu saņēma arī paralimpieši Jurijs Semjonovs (peldēšana) un Žanna Cvečkovska (airēšana).

Par gada labāko treneri atzīts brīvās cīņas treneris Sergejs Kursītis, bet par labāko komandu kļuvusi Daugavpils junioru spīdveja komanda „Lokomotīve”: Oļegs Mihailovs, Artjoms Trofimovs, Ernests Matjušonoks un Elvis Avgucevičs.

Par „Gada sportista” un „Gada sportistes” goda titulu ieguvējiem kļuva daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs un pludmales volejbola zvaigzne Anastasija Kravčenoka.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru