Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Centies būt objektīvs pret sevi, neļauj sakāpinātajai emocionalitātei veicināt problēmas darba lietās. Pirms apņemties jaunas saistības, kā nākas pārrunā visas nianses, mēģini saprast vai vispār šobrīd vēlies palielināt darba slodzi. No astroloģiskā viedokļa šobrīd prātīgāk būtu turēties pie vecās kārtības, nesteigties ar kardinālām pārmaiņām ikdienā, vairāk laika atlicināt sev, atpūtai, ģimenei.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 8. februāris 2019 | 18:42

Uz pārbaudes laiku Inguna Kokina atstādināta no amata pienākumu pildīšanas

Šodien Domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs parakstīja rīkojumu par Profesionālās izglītības kompetences centra „Daugavpils dizaina un mākslas vidusskola „Saules Skola”” direktores Ingunas Kokinas atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas uz pārbaudes laiku līdz 8.aprīlim.

Pamatojoties šādas rīcības nepieciešamību, I.Prelatovs norādīja:

„Jau pagājušā gada novembrī pilsēta saskārās ar lielām problēmām, kas saistītas ar Eiropas projektu realizāciju.

Pēc korupcijas skandāla, pirmkārt, tika pārskatīti ar firmu „Modus būve” vēl 2016. gadā noslēgtie līgumi. Mans uzdevums bija saglabāt Eiropas finansējumu, tāpēc tika uzsākta līguma laušanas procedūra par bijušās 5. pamatskolas ēkas (Parādes ielā 7) renovācijas projektu 2,7 miljonu eiro apmērā.

Kopš brīža, kad par pilsētas mēru kļuva Andrejs Elksniņš, man tika uzticēts risināt iespējamās nelikumības arī citu līgumu ietvaros, kuros notikusi sadārdzināšanās.

Pēc uzsāktās pārbaudes Saules skolas projektā, par kuru ir atbildīga skolas direktore I. Kokina, atklājās, ka ir nepieciešami papilddarbi gandrīz 1 miljonu eiro apmērā, kā arī jauna aprīkojuma un mēbeļu iegāde par kopējo summu 400 tūkstoši eiro.

Turklāt atklājās, ka iepirkumu laikā projekta tehniskās specifikācijas sagatavoja pati Inguna Kokina, nevis pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departamenta darbinieki

Pēc Būvniecības valsts kontroles biroja pārbaudēm atklājās, ka objektā veikta virkne darbu, ko, acīmredzot, mēģināja īstenot un segt uz turpmāko iepirkumu rēķina – šādu krāpniecisku darbību ar Eiropas finansējumu rezultātā pilsēta var pazaudēt aptuveni 2 miljonus eiro.

Kopš aizvadītā gada 22. novembra skolā tiek veikta revīzija, diemžēl tās laikā skolas direktore Inguna Kokina vairākkārt nesniedza pārbaudes veikšanai nepieciešamo informāciju Revīziju un audita nodaļai.

Tas viss liecina, ka I. Kokina pārbaudes laikā nevar turpināt pildīt skolas direktora pienākumus. Ņemot vērā, ka minētie pārkāpumi ir būtiski, es parakstīju rīkojumu par Ingūnas Kokinas atstādināšanu no skolas direktores amata uz pārbaudes laiku līdz 8. aprīlim”.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru