Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Iespējams, sāksi izjust panākumu saldo garšu, kuras avots būs samērā nesen uzsākts projekts. Uzlabojoties materiālajam stāvoklim, radīsies iespēja izdabāt ne tikai savām, bet arī ģimenes locekļu iegribām. Tikai pielūko, lai nesāc pārāk lutināt savas atvasītes! Ja tev jādodas darba braucienā vai jāveido saikne ar ārzemju partneriem, der zināt, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Sargies no saaukstēšanās!

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. februāris 2019 | 21:11

Domes priekšsēdētājs uzdeva pašvaldības policijai pievērst lielāku uzmanību preventīvajam darbam

Nesenās tikšanās laikā ar Pašvaldības policijas vadību Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzklausīja ziņojumu par tiesībsargājošās iestādes darbību un apsprieda šī gada plānu. Domes priekšsēdētājs uzdeva iestādes darbiniekiem pievērst lielāku uzmanību preventīvajiem pasākumiem, nevis sodiem, tas ir, par prioritāti jākļūst izskaidrojošam darbam, nevis iedzīvotāju sodīšanai.

«Jārisina patiešām sasāpējušas problēmas – jāierobežo nelegālās akcīzes preču tirdzniecības vietas, jāizvērtē azartspēļu zāļu slēgšana gadījumos, kad tiek apdraudēta sabiedriskā kārtība, - sanāksmes gaitā uzsvēra A.Elksniņš. – Mums jānāk pretī mazaizsargātajiem iedzīvotājiem un jāstrādā vairāk preventīvi, arī ar transportlīdzekļu vadītajiem, palīdzot viņiem nepārkāpt apstāšanās un stāvēšanas noteikumus pilsētā».

Starp jauninājumiem ir arī atteikšanās no pašvaldības policijas posteņa pilsētas Domē - darbinieks jau ir norīkots uzturēt sabiedrisko kārtību pilsētā.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru