Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. februāris 2019 | 21:11

Domes priekšsēdētājs uzdeva pašvaldības policijai pievērst lielāku uzmanību preventīvajam darbam

Nesenās tikšanās laikā ar Pašvaldības policijas vadību Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzklausīja ziņojumu par tiesībsargājošās iestādes darbību un apsprieda šī gada plānu. Domes priekšsēdētājs uzdeva iestādes darbiniekiem pievērst lielāku uzmanību preventīvajiem pasākumiem, nevis sodiem, tas ir, par prioritāti jākļūst izskaidrojošam darbam, nevis iedzīvotāju sodīšanai.

«Jārisina patiešām sasāpējušas problēmas – jāierobežo nelegālās akcīzes preču tirdzniecības vietas, jāizvērtē azartspēļu zāļu slēgšana gadījumos, kad tiek apdraudēta sabiedriskā kārtība, - sanāksmes gaitā uzsvēra A.Elksniņš. – Mums jānāk pretī mazaizsargātajiem iedzīvotājiem un jāstrādā vairāk preventīvi, arī ar transportlīdzekļu vadītajiem, palīdzot viņiem nepārkāpt apstāšanās un stāvēšanas noteikumus pilsētā».

Starp jauninājumiem ir arī atteikšanās no pašvaldības policijas posteņa pilsētas Domē - darbinieks jau ir norīkots uzturēt sabiedrisko kārtību pilsētā.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru