Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Diemžēl, kāds no Vērša zīmes pārstāvjiem, var saskarties ar negodīgu cilvēku rīcību, kura, savukārt, radīs jūtamu sašutumu un apjukumu. Svarīgi neļauties ietekmēties no apkārtējām negācijām, turpināt iesākto un vairāk koncentrēties uz dzīves saulainajām lietām! Nav izslēgts, ka vajadzīgo morālo atbalstu un iedrošinājumu spēs sniegt otrā pusīte. Lieldienas zvaigznes iesaka pavadīt ģimeniskās noskaņās.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 6. februāris 2019 | 21:11

Domes priekšsēdētājs uzdeva pašvaldības policijai pievērst lielāku uzmanību preventīvajam darbam

Nesenās tikšanās laikā ar Pašvaldības policijas vadību Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzklausīja ziņojumu par tiesībsargājošās iestādes darbību un apsprieda šī gada plānu. Domes priekšsēdētājs uzdeva iestādes darbiniekiem pievērst lielāku uzmanību preventīvajiem pasākumiem, nevis sodiem, tas ir, par prioritāti jākļūst izskaidrojošam darbam, nevis iedzīvotāju sodīšanai.

«Jārisina patiešām sasāpējušas problēmas – jāierobežo nelegālās akcīzes preču tirdzniecības vietas, jāizvērtē azartspēļu zāļu slēgšana gadījumos, kad tiek apdraudēta sabiedriskā kārtība, - sanāksmes gaitā uzsvēra A.Elksniņš. – Mums jānāk pretī mazaizsargātajiem iedzīvotājiem un jāstrādā vairāk preventīvi, arī ar transportlīdzekļu vadītajiem, palīdzot viņiem nepārkāpt apstāšanās un stāvēšanas noteikumus pilsētā».

Starp jauninājumiem ir arī atteikšanās no pašvaldības policijas posteņa pilsētas Domē - darbinieks jau ir norīkots uzturēt sabiedrisko kārtību pilsētā.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru