Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Esi apdomīgāks, plānojot nedēļas darbus, centies savā rīcībā esošo laiku izmantot pēc iespējas lietderīgāk. Nav izslēgts, ka šobrīd jūtamākus laurus plūks radošo profesiju pārstāvji, kuru fantāzija un mirkļa iedvesma, ļaus radīt paliekošas vērtības. Ģimenes dzīvē valdīs samērā nosvērta gaisotne, attiecības ar tuviniekiem nekādus pārsteigumus nesagādās. Lai izvairītos no veselības problēmām, parūpējies par ikdienas vitamīnu devu un labu garastāvokli.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 6. februāris 2019 | 21:07

Līdz 14.februārim var nobalsot par daugavpils populārāko 2018. gada sportistu

15. februārī norisināsies gada ievērojamākais notikums Daugavpils sporta dzīvē – apbalvošanas ceremonija “Gada sporta laureāts”, kur tiks sumināti 2018. gada ievērojamākie sportisti, treneri un sporta aktīvisti. Pasākuma laikā jau trešo gadu pēc kārtas pasniegs balvu Gada populārākajam sportistam. Šīs godalgas ieguvēju tradicionāli noteiks ar balsojumu, piedalīties kurā aicināts ikviens sporta atbalstītājs.

Par pretendentiem “Gada populārākā sportista” titula saņemšanai kļuva sportisti, kurus līdz 22.janvārim pilsētas iedzīvotāji un organizācijas izvirzīja uzvarai nominācijās “Gada sportists/e”, “Gada uzlecošā zvaigzne”, “Labākais sporta seniors/e” un “Gada paraolimpiskais sportists/e”.

Par Daugavpils 2018. gada populārākā sportista titulu cīnās 23 pretendenti. Balsojuma otrajā kārtā par vienu vai nominantiem šoreiz var nobalsot Daugavpils Sporta pārvaldes lapā sociālajā tīklā „Facebook”, nospiežot „like” pie sava favorīta bildes. Nākamgad organizatori plāno paplašināt balsošanas iespējas.

 

Nobalsot par tīkamāko Daugavpils sportistu varēs līdz 14. februārim. Par populārāko atzīs to, kurš būs ieguvis visvairāk „like” atzīmju. Sporta pārvaldes speciālisti norāda, ka šobrīd balsošanas aktivitāte ir liela un nevar garantēti prognozēt, kurš kļūs par uzvarētāju.

Kopumā pasākumā „Gada sporta laureāts” tiks sumināti uzvarētāji 17 nominācijās. Pie balvas tiks ne vien populārākais sportists, kuru noteiks balsotāji, bet arī gada sportists un sportiste, gada komanda, treneris, tiesnesis, uzlecošā zvaigzne, labākais sporta seniors un seniore, paraolimpiskais sportists un sportiste. Nosauks arī gada labāko sporta žurnālistu, sporta skolotāju, sporta pasākumu un gada sadarbības partneri. Tradicionāli tiks pasniegtas balvas par mūža ieguldījumu Daugavpils sportā un ieguldījumu tautas sporta attīstībā 2018. gadā. Visās šajās nominācijās, izvērtējot aizvadītā gada sniegumu, uzvarētājus noteiks kompetentā žūrija.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru