Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Tu vēlēsies padziļinātāk izpētīt darba jomā notiekošo, lai varētu pieņemt pareizo stratēģiju, cerēto lietu īstenošanā. Šonedēļ pratīsi saskatīt lietu kopsakarības, apzināties iespējamās problēmas, sarežģījumus, kas jūtami atvieglos ceļu uz panākumiem. Mīlas dzīvē var būt grūtāk ieturēt harmoniju, stabilitāti, jo abi ar partneri būsiet nedaudz uzvilktāki, vieglāk izprovocējami uz strīdiem. Svarīgi neļaut dažādajam skatījumam uz dzīvi, radīt paliekošas domstarpības!

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 5. februāris 2019 | 19:11

Līdz 15.februārim turpinās reģistrācija uz jauniešu vasaras nodarbinātības programmu (15-19 gadi)

2.februārī sākās elektroniskā reģistrācija jauniešiem no 15 līdz 19 gadiem uz darbu 2019. gada vasaras periodā. Reģistrācija turpināsies līdz 15.februārim Jaunatnes nodaļas mājaslapā https://jaunatne.daugavpils.lv/lv/departaments/darbs.

Rezultātu saraksti tiks publicēti Jaunatnes nodaļas mājaslapā 22.februārī. Sevi atrast sarakstā jaunieši varēs pēc viņiem piešķirtā unikālā koda, kas pēc reģistrācijas parādījās uz ekrāna un paralēli tika nosūtīts uz jauniešu norādīto e-pastu, kā arī sevi var mēģināt atrast pēc tālruņa numura pirmajiem 5 cipariem.

Ja esat anketu aizpildījis krievu valodā, tā netika pieņemta, taču Jums vēl ir laiks līdz 15. februārim anketu aizpildīt latviešu valodā.

Reģistrācijas pirmajās 10 minūtēs tika saņemti 912 pieteikumi. Pašlaik ir saņemts 1641 pieteikums.

Papildu informācija:

Olga Šimkina

654 22306

Daugavpils
 

Pievienot komentāru