Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Daudz domāsi par dzīves materiālo pusi. Nav izslēgts, ka izlēmīgākie Ūdensvīri būs gatavi veikt nepieciešamās pārmaiņas savā dzīvē, lai veicinātu ienākumu pieaugumu. Saskarsmē ar apkārtējiem neesi tik straujš un tiešs savos izteikumos, labākus rezultātus noteikti iegūsi ar draudzīgāku un pretimnākošāku attieksmi. Mīļotais cilvēks var nākt klājā ar vēlmi kopīgi pievērsties jaunam vaļaspriekam.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 5. februāris 2019 | 10:28

Jauniešu deju kolektīvu sadancis “Vysi muni gosti beja…”

Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa” šī gada 23.februārī plkst. 17.00 kopā ar draugu deju kolektīviem no Mārupes, Lēdurgas, Jelgavas, Bauskas, Preiļiem un Daugavpils izdejos savas mīļākās dejas koncertā “Vysi muni gosti beja…”.

“Dejojot koncertos visā Latvijā esam ieguvuši lieliskus draugus, kurus šoreiz priecājamies uzņemt savās mājās un dāvināt skatītājiem mīlestības, enerģijas un dzīvesprieka pildītas dejas. Šajā koncertā izdejosim sev sirdij tuvākās dejas, kas mums pašiem ir mīļas un nozīmīgas.”

Koncerta skatītājiem būs iespēja baudīt ne tikai jau iemīļotas horeogrāfijas, bet arī pavisam jaunas un neredzētas dejas. Skatītāji tiek aicināti ļauties dejas burvībai kopā ar koncerta dalībniekiem un smelties enerģiju pavasara sagaidīšanai!

Koncertā piedalās: Daugavpils Latviešu kultūras centra deju ansamblis “Laismeņa” (mākslinieciskā vadītāja Diāna Soldāne, repetitors Mārtiņš Grigorjevs) un bērnu deju kolektīvs “Pienupīte” (mākslinieciskā vadītāja Inese Zuģicka), Bauskas kultūras centra tautas deju ansamblis “Jandāls” (mākslinieciskā vadītāja Tamāra Ļisovcova, repetitors Juris Čakans), Krimuldas novada Lēdurgas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Metieniņš” (mākslinieciskais vadītājs Kristaps Pelēkais), Mārupes novada kultūras centra jauniešu deju kolektīvs “Mārupe” (mākslinieciskais vadītājs Rolands Levics), Preiļu novada Bērnu un jauniešu centra tautas deju kolektīvs “Dancari”, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas un Preiļu novada kultūras centra deju kopa “Dancari” (mākslinieciskā vadītāja Ilze Broka) un Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” jauniešu deju kolektīvs “Zemgaļi” (mākslinieciskā vadītāja Daina Kjakste).

Ieeja bez maksas.
 

Latviešu kultūras centrs

Pievienot komentāru