Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Droši vari pievērsties sabiedriskiem projektiem, meklēt atbalstu savām idejām gan vietējo, gan ārzemju sadarbības partneru vidū! Naudas jautājumos centies būt nedaudz piesardzīgāks, neļauties pārlieku azartiskai, pārdrošai rīcībai. Nav izslēgts, ka otrā pusīte vai kāds no radinieku loka spēs sniegt tev vērtīgas norādes, kā labāk menedžēt naudas plūsmu, nepieļaut neveiklas kļūdas! Lieldienās centies vairāk uzmanības veltīt atvasītēm, parūpēties par viņu svētku noskaņu!

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 4. februāris 2019 | 19:03

Marka Rotko mākslas centrā atklāta jaunā izstāžu sezona

1. februārī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā atklāta šī gada pirmā izstāžu sezona. Jaunajās ekspozīcijās ir skatāmi gan pašmāju, gan Eiropas, kā arī Turcijas, Ķīnas un ASV mākslinieku darbi.

Latviju šajā sezonā pārstāv izcilie mākslinieki Inta Celmiņa un Edvadrs Grūbe, kuru kopprojekts „Gaismas un tumsas spēles” bija speciāli veidots šai izstādei. Mākslas centram izdevās organizēt arī godalgām bagātā arhitekta un mākslinieka Oļģerta Kraukļa akvareļu izstādi. Šī persona ir īpaši nozīmīga Daugavpilij, jo tieši viņš pirms 40 gadiem projektējis kinoteātri „Oktobris”, kas izceļas ar neparasto un oriģinālo formu.

Marka Rotko mākslas centrs turpina ciešu sadarbību ar Pašminas mākslas galeriju no Vācijas: šajā sezonā vairums darbu iekļauts dubultekspozīcijā „Skaistums ir patiesība, patiesība ir skaistums”. „Rietumu sektorā” izvietoti 15 mākslinieku darbi no Eiropas un ASV, savukārt „Ķīnas sektorā” aplūkojama Ķīnas mākslinieka Vonga Šedžuna keramikas mākslas darbu izstāde „Iekšējā viendabība”.

Līdz 14. aprīlim Marka Rotko mākslas centrā būs skatāma baltkrievu akvarelista Aleksandra Karpana izstāde „Mirkļi”, kā arī rumāņu un turku mākslinieku kopprojekts „Ugunī”, kas tapis mākslas rezidenču programmas laikā Daugavpilī.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru