Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 4. februāris 2019 | 19:03

Marka Rotko mākslas centrā atklāta jaunā izstāžu sezona

1. februārī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā atklāta šī gada pirmā izstāžu sezona. Jaunajās ekspozīcijās ir skatāmi gan pašmāju, gan Eiropas, kā arī Turcijas, Ķīnas un ASV mākslinieku darbi.

Latviju šajā sezonā pārstāv izcilie mākslinieki Inta Celmiņa un Edvadrs Grūbe, kuru kopprojekts „Gaismas un tumsas spēles” bija speciāli veidots šai izstādei. Mākslas centram izdevās organizēt arī godalgām bagātā arhitekta un mākslinieka Oļģerta Kraukļa akvareļu izstādi. Šī persona ir īpaši nozīmīga Daugavpilij, jo tieši viņš pirms 40 gadiem projektējis kinoteātri „Oktobris”, kas izceļas ar neparasto un oriģinālo formu.

Marka Rotko mākslas centrs turpina ciešu sadarbību ar Pašminas mākslas galeriju no Vācijas: šajā sezonā vairums darbu iekļauts dubultekspozīcijā „Skaistums ir patiesība, patiesība ir skaistums”. „Rietumu sektorā” izvietoti 15 mākslinieku darbi no Eiropas un ASV, savukārt „Ķīnas sektorā” aplūkojama Ķīnas mākslinieka Vonga Šedžuna keramikas mākslas darbu izstāde „Iekšējā viendabība”.

Līdz 14. aprīlim Marka Rotko mākslas centrā būs skatāma baltkrievu akvarelista Aleksandra Karpana izstāde „Mirkļi”, kā arī rumāņu un turku mākslinieku kopprojekts „Ugunī”, kas tapis mākslas rezidenču programmas laikā Daugavpilī.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru