Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Spēsi prasmīgi piesaistīt jaunus sadarbības partnerus, prezentēt savas idejas plašākām tautas masām, kā arī radīt par sevi zinoša, pārliecināta cilvēka iespaidu. Saskarsmē ar mājiniekiem būsi atsaucīgs un pretimnākošs. Taču neskatoties uz to, var rasties konflikti ar jaunāko paaudzi par naudas lietām. Nav izslēgts, tev nāksies cītīgāk uzstāt uz atbildīgāku attieksmi pret tēriņiem no atvasīšu puses. Lieldienas tieksies pavadīt klasiskā garā, ievērojot visas ierastās tradīcijas.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 4. februāris 2019 | 17:41

'BFC Daugavpils' autobusā ar bērniem mēģināts ievest kontrabandas cigaretes

Latvijas robežsargi sestdienas naktī saistībā ar cigarešu kontrabandu aizturējuši autobusu, kurā braukusi nākamās sezonas Latvijas futbola virslīgas dalībnieces "BFC Daugavpils" bērni, vēsta Daugavpils un Latgales interneta izdevums "Gorod.lv".

Autobuss uz robežas apturēts, bet pārbaudes laikā autobusa salonā atrastas noslēptas cigaretes. Autobuss aizturēts uz vairākām stundām, bet visi bērni veiksmīgi šķērsojuši robežu un atgriezušies Latvijā.

No "Gorod.lv" publikācijas noprotams, ka pašas komandas autobuss nav aizturēts, bet aizturēts cits autobuss, kurā braukuši bērni.

"BFC Daugavpils" nākamajā sezonā atkal spēlēs Latvijas virslīgā, bet uz Baltkrieviju komanda bija devusies savā pirmajā ārzemju treniņnometnē. Nedēļas laikā komanda aizvadīja vairākas pārbaudes spēles, kurās visās piedzīvoti zaudējumi.

Delfi
 

Pievienot komentāru