Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 4. februāris 2019 | 17:41

'BFC Daugavpils' autobusā ar bērniem mēģināts ievest kontrabandas cigaretes

Latvijas robežsargi sestdienas naktī saistībā ar cigarešu kontrabandu aizturējuši autobusu, kurā braukusi nākamās sezonas Latvijas futbola virslīgas dalībnieces "BFC Daugavpils" bērni, vēsta Daugavpils un Latgales interneta izdevums "Gorod.lv".

Autobuss uz robežas apturēts, bet pārbaudes laikā autobusa salonā atrastas noslēptas cigaretes. Autobuss aizturēts uz vairākām stundām, bet visi bērni veiksmīgi šķērsojuši robežu un atgriezušies Latvijā.

No "Gorod.lv" publikācijas noprotams, ka pašas komandas autobuss nav aizturēts, bet aizturēts cits autobuss, kurā braukuši bērni.

"BFC Daugavpils" nākamajā sezonā atkal spēlēs Latvijas virslīgā, bet uz Baltkrieviju komanda bija devusies savā pirmajā ārzemju treniņnometnē. Nedēļas laikā komanda aizvadīja vairākas pārbaudes spēles, kurās visās piedzīvoti zaudējumi.

Delfi
 

Pievienot komentāru