Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Iespējams, sāksi izjust panākumu saldo garšu, kuras avots būs samērā nesen uzsākts projekts. Uzlabojoties materiālajam stāvoklim, radīsies iespēja izdabāt ne tikai savām, bet arī ģimenes locekļu iegribām. Tikai pielūko, lai nesāc pārāk lutināt savas atvasītes! Ja tev jādodas darba braucienā vai jāveido saikne ar ārzemju partneriem, der zināt, ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Sargies no saaukstēšanās!

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 4. februāris 2019 | 17:41

'BFC Daugavpils' autobusā ar bērniem mēģināts ievest kontrabandas cigaretes

Latvijas robežsargi sestdienas naktī saistībā ar cigarešu kontrabandu aizturējuši autobusu, kurā braukusi nākamās sezonas Latvijas futbola virslīgas dalībnieces "BFC Daugavpils" bērni, vēsta Daugavpils un Latgales interneta izdevums "Gorod.lv".

Autobuss uz robežas apturēts, bet pārbaudes laikā autobusa salonā atrastas noslēptas cigaretes. Autobuss aizturēts uz vairākām stundām, bet visi bērni veiksmīgi šķērsojuši robežu un atgriezušies Latvijā.

No "Gorod.lv" publikācijas noprotams, ka pašas komandas autobuss nav aizturēts, bet aizturēts cits autobuss, kurā braukuši bērni.

"BFC Daugavpils" nākamajā sezonā atkal spēlēs Latvijas virslīgā, bet uz Baltkrieviju komanda bija devusies savā pirmajā ārzemju treniņnometnē. Nedēļas laikā komanda aizvadīja vairākas pārbaudes spēles, kurās visās piedzīvoti zaudējumi.

Delfi
 

Pievienot komentāru