Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Var nākties krietni pasvīst, lai izdabātu priekšniecībai vai kādam no kaprīzākajiem sadarbības partneriem. Taču tu būsi apņēmības pilns panākt savu, kas tikai vairos panākumu iespējas! Nekautrējies likt lietā sev piemītošo aktiera talantu, harizmu. Nedēļas pirmajā pusē vari pievērsties sarežģītākajiem darbiem, jo tad tavas koncentrēšanās spējas būs savā maksimumā. Turpretim nedēļas otrā puse vairāk piemērota ģimenes jautājumu kārtošanai.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 17. janvāris 2019 | 15:38

A.Elksniņš atgriežas Daugavpils mēra amatā

D-fakti.lv

Daugavpils domes sēdē ceturtdien par pašvaldības vadītāju ievēlēts Andrejs Elksniņš ("Saskaņa").

Par Elksniņu balsoja astoņi domes deputāti, bet pret - pieci. Savukārt divas balsošanas zīmes bija nederīgas. Pēc ievēlēšanas amatā, vadot domes sēdi, Elksniņš stāstīja, ka "būšot daudz darba pilsētnieku labā".

Ceturtdienas rītā Elksniņš intervijā Latvijas Radio savukārt teica, ka "Saskaņa" uzstāj uz Daugavpils domes ārkārtas vēlēšanām. Elksniņš intervijā atzina, ka ir runas par to, ka arī viņš varētu kandidēt uz mēra amatu. "Saskaņa" nebaidās uzņemties atbildību, taču neesot nekādu koalīcijas līgumu vai vienošanos, pauda Elksniņš.

KONTEKSTS:

Daugavpils dome bez mēra bija kopš aizvadītā gada 22. novembra, kad no amata tika gāzts politiķis Rihards Eigims, kas Daugavpils domē bija ievēlēts no saraksta "Mūsu partija". Saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām" jaunu Daugavpils mēru vajadzēja ievēlēt līdz 22. janvārim, pretējā gadījumā Saeima varētu atlaist domi.

Pēc vēlēšanām domē koalīciju veidoja “Saskaņa” ar “Mūsu partiju” Andreja Elksniņa vadībā, bet 2017. gada septembra sākumā situācija mainījās. Andrejs Elksniņš tika gāzts, “Latgales partija” un “Mūsu partija” izveidoja jaunu koalīciju, par priekšsēdētāju ievēlot Rihardu Eigimu. Vēlāk koalīcija izjuka, un Daugavpils domes priekšsēdētāja vietas izpildītājs bija domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs no “Mūsu partijas”.

LSM

Pievienot komentāru