Intervijas

4 jūnijs

Vārda dienas:
Elfrīda, Sindija, Sintija

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 17. janvāris 2019 | 15:38

A.Elksniņš atgriežas Daugavpils mēra amatā

D-fakti.lv

Daugavpils domes sēdē ceturtdien par pašvaldības vadītāju ievēlēts Andrejs Elksniņš ("Saskaņa").

Par Elksniņu balsoja astoņi domes deputāti, bet pret - pieci. Savukārt divas balsošanas zīmes bija nederīgas. Pēc ievēlēšanas amatā, vadot domes sēdi, Elksniņš stāstīja, ka "būšot daudz darba pilsētnieku labā".

Ceturtdienas rītā Elksniņš intervijā Latvijas Radio savukārt teica, ka "Saskaņa" uzstāj uz Daugavpils domes ārkārtas vēlēšanām. Elksniņš intervijā atzina, ka ir runas par to, ka arī viņš varētu kandidēt uz mēra amatu. "Saskaņa" nebaidās uzņemties atbildību, taču neesot nekādu koalīcijas līgumu vai vienošanos, pauda Elksniņš.

KONTEKSTS:

Daugavpils dome bez mēra bija kopš aizvadītā gada 22. novembra, kad no amata tika gāzts politiķis Rihards Eigims, kas Daugavpils domē bija ievēlēts no saraksta "Mūsu partija". Saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām" jaunu Daugavpils mēru vajadzēja ievēlēt līdz 22. janvārim, pretējā gadījumā Saeima varētu atlaist domi.

Pēc vēlēšanām domē koalīciju veidoja “Saskaņa” ar “Mūsu partiju” Andreja Elksniņa vadībā, bet 2017. gada septembra sākumā situācija mainījās. Andrejs Elksniņš tika gāzts, “Latgales partija” un “Mūsu partija” izveidoja jaunu koalīciju, par priekšsēdētāju ievēlot Rihardu Eigimu. Vēlāk koalīcija izjuka, un Daugavpils domes priekšsēdētāja vietas izpildītājs bija domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs no “Mūsu partijas”.

LSM

Pievienot komentāru