Intervijas

22 aprīlis

Vārda dienas:
Armanda, Armands

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Diemžēl, kāds no Vērša zīmes pārstāvjiem, var saskarties ar negodīgu cilvēku rīcību, kura, savukārt, radīs jūtamu sašutumu un apjukumu. Svarīgi neļauties ietekmēties no apkārtējām negācijām, turpināt iesākto un vairāk koncentrēties uz dzīves saulainajām lietām! Nav izslēgts, ka vajadzīgo morālo atbalstu un iedrošinājumu spēs sniegt otrā pusīte. Lieldienas zvaigznes iesaka pavadīt ģimeniskās noskaņās.

Pirmdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 17. janvāris 2019 | 15:38

A.Elksniņš atgriežas Daugavpils mēra amatā

D-fakti.lv

Daugavpils domes sēdē ceturtdien par pašvaldības vadītāju ievēlēts Andrejs Elksniņš ("Saskaņa").

Par Elksniņu balsoja astoņi domes deputāti, bet pret - pieci. Savukārt divas balsošanas zīmes bija nederīgas. Pēc ievēlēšanas amatā, vadot domes sēdi, Elksniņš stāstīja, ka "būšot daudz darba pilsētnieku labā".

Ceturtdienas rītā Elksniņš intervijā Latvijas Radio savukārt teica, ka "Saskaņa" uzstāj uz Daugavpils domes ārkārtas vēlēšanām. Elksniņš intervijā atzina, ka ir runas par to, ka arī viņš varētu kandidēt uz mēra amatu. "Saskaņa" nebaidās uzņemties atbildību, taču neesot nekādu koalīcijas līgumu vai vienošanos, pauda Elksniņš.

KONTEKSTS:

Daugavpils dome bez mēra bija kopš aizvadītā gada 22. novembra, kad no amata tika gāzts politiķis Rihards Eigims, kas Daugavpils domē bija ievēlēts no saraksta "Mūsu partija". Saskaņā ar likumu "Par pašvaldībām" jaunu Daugavpils mēru vajadzēja ievēlēt līdz 22. janvārim, pretējā gadījumā Saeima varētu atlaist domi.

Pēc vēlēšanām domē koalīciju veidoja “Saskaņa” ar “Mūsu partiju” Andreja Elksniņa vadībā, bet 2017. gada septembra sākumā situācija mainījās. Andrejs Elksniņš tika gāzts, “Latgales partija” un “Mūsu partija” izveidoja jaunu koalīciju, par priekšsēdētāju ievēlot Rihardu Eigimu. Vēlāk koalīcija izjuka, un Daugavpils domes priekšsēdētāja vietas izpildītājs bija domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Igors Prelatovs no “Mūsu partijas”.

LSM

Pievienot komentāru