Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Spēsi uzņemties iniciatīvu, līdera lomu kā darba lietās, tā arī privātajā dzīvē. Piemērota nedēļa, lai kaldinātu jaunus plānus, papildinātu profesionālās zināšanas, rastu saikni ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Lai sasniegtu jūtamākus panākumus, centies vairāk ieklausīties savā priekšnojautā un ņemt vērā pieredzējušāku kolēģu ieteikumus. Privātajā dzīvē spēsi uzturēt saskanīgu, draudzīgu un gana kaislīgu noskaņu.

Svētdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. janvāris 2019 | 22:44

Veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem

Pamatojoties uz Domes deputātu ierosinājumu ir veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem. Jautājumu skatīja komitejās, bet galīgo lēmumu deputāti pieņems Domes sēdē.

Grozījumi nosaka konkrētas naudas balvas summas, kādas piešķirs Domes apbalvojumu saņēmējiem. Gada balvas saņēmējiem piešķirs 500 eiro, Goda daugavpiliešiem 1 000 eiro, apbalvojuma -Mūža ieguldījums saņēmējiem piešķirs 1500 eiro.

Turpmāk daugavpiliešus ar Domes Pateicības rakstiem apbalvos arī par drosmi un pašaizliedzīgu rīcību ārkārtas situācijās.

Lēmumu par apbalvojumiem “Mūža ieguldījums” pieņems Domes deputāti, bet pirms tam izvirzītos kandidātus vērtēs speciāli izveidota Apbalvojumu piešķiršanas padome.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru