Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Galvenais, ticēt panākumiem un nepadoties, pie pirmajām neveiksmēm! Šonedēļ ļoti būtiska loma būs spējai sastrādāties ar kolēģiem, gūt kopīgu valodu ar priekšniecību. Kopumā nedēļa veiksmīgāka tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, labdarību, mākslas pasauli un psiholoģiju. Romantiskajā plānā tavas vēlmes būs mainīgas. Te gribēsi, lai partneris uzņemas iniciatīvu attiecībās, te atkal alksi pats noteikti lietu gaitu.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. janvāris 2019 | 22:44

Veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem

Pamatojoties uz Domes deputātu ierosinājumu ir veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem. Jautājumu skatīja komitejās, bet galīgo lēmumu deputāti pieņems Domes sēdē.

Grozījumi nosaka konkrētas naudas balvas summas, kādas piešķirs Domes apbalvojumu saņēmējiem. Gada balvas saņēmējiem piešķirs 500 eiro, Goda daugavpiliešiem 1 000 eiro, apbalvojuma -Mūža ieguldījums saņēmējiem piešķirs 1500 eiro.

Turpmāk daugavpiliešus ar Domes Pateicības rakstiem apbalvos arī par drosmi un pašaizliedzīgu rīcību ārkārtas situācijās.

Lēmumu par apbalvojumiem “Mūža ieguldījums” pieņems Domes deputāti, bet pirms tam izvirzītos kandidātus vērtēs speciāli izveidota Apbalvojumu piešķiršanas padome.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru