Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Galvenā uzmanība neapšaubāmi tiks koncentrēta darbam! Nav izslēgts, apsvērsi iespējas paplašināt esošo biznesu vai uzsākt ko pavisam jaunu. Šonedēļ lieti noderēs tev piemītošās psihologa dotības un pārliecināšanas spējas. Visā visumā tavi plāni īstenosies. Ja arī sanāks saskarties ar saspringtākām situācijām, tajās spēsi saglabāt mieru un nosvērtību. Ģimenes dzīvē centies būt maigāks, iejūtīgāks.

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 11. janvāris 2019 | 22:44

Veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem

Pamatojoties uz Domes deputātu ierosinājumu ir veikti grozījumi nolikumā par Daugavpils pilsētas domes apbalvojumiem. Jautājumu skatīja komitejās, bet galīgo lēmumu deputāti pieņems Domes sēdē.

Grozījumi nosaka konkrētas naudas balvas summas, kādas piešķirs Domes apbalvojumu saņēmējiem. Gada balvas saņēmējiem piešķirs 500 eiro, Goda daugavpiliešiem 1 000 eiro, apbalvojuma -Mūža ieguldījums saņēmējiem piešķirs 1500 eiro.

Turpmāk daugavpiliešus ar Domes Pateicības rakstiem apbalvos arī par drosmi un pašaizliedzīgu rīcību ārkārtas situācijās.

Lēmumu par apbalvojumiem “Mūža ieguldījums” pieņems Domes deputāti, bet pirms tam izvirzītos kandidātus vērtēs speciāli izveidota Apbalvojumu piešķiršanas padome.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru