Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Profesionālā joma nekādas galvassāpes nesagādās, ja vien pats nesāksi izdomāt problēmas uz līdzenas vietas. Nefilozofē par nebūšanām, kuras vēl nav pienākušas, labāk vairāk koncentrējies uz lietām, kurās spēj smelties pozitīvas emocijas, dzīvesprieku. Brīvajiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem šonedēļ var tikt dotas jaunas iepazīšanās iespējas, tikai būs jāprot tās saskatīt un bez kautrēšanās izmantot!

Svētdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 11. janvāris 2019 | 17:40

Latviju sasniedz putenis; piekrastē gaidāms lietus

Piektdienas rītā Latviju no rietumiem sasniedz plaša nokrišņu zona, kas atnesīs sniegu un puteni, bet piekrastē lietu, liecina prognozes.

Rītā agrumā piekrastē jau sācies atkusnis, Liepājā un Ventspilī temperatūra plkst. 6 bija +1..+2 grādi, bet pārējā valstī sals - Daugavpilī līdz -16 grādiem.

Dienā visā valstī gaidāms sniegs un putenis, brīžiem snigs stipri, bet piekrastē gaidāms lietus. Pēcpusdienā un vakarā putenis daudzviet Kurzemē un Vidzemes rietumos pāries slapjā sniegā un lietū.

Ceļu būs apsniguši, slideni, puteņa laikā būs slikta redzamība, tādēļ autovadītājiem jābūt uzmanīgiem.

Pūtīs stiprs dienvidrietumu vējš, brāzmās 10-15 metri sekundē, piekrastē līdz 16-19 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra Kurzemē un Vidzemes rietumos līdz vakaram paaugstināsies līdz +1..+4 grādiem, pārējā valstī 0..-5 grādi.

Rīgā apmācies, snigs un puteņos, vakarā gaidāms slapjdraņķis un lietus. Dienvidrietumu vēja brāzmas 12-14 metri sekundē. Gaisa temperatūra dienas lielāko daļu būs zem nulles, bet vakarā līdz +1 grādam.

LSM
 

Pievienot komentāru