Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Notikumiem piesātināta nedēļa. Nav izslēgts, var nedaudz saasināties attiecības ar biznesa partneriem. Galvenokārt jau tādēļ, ka jums katram būs savs viedoklis, uz kuru stāvēsiet ļoti stingri. Ieguvējs noteikti būs tas, kurš pirmais piekāpsies, pirmais sāks meklēt kompromisus! Mīlas dzīvē tieksies pēc miera un saticības, tai pašā laikā, pratīsi uzturēt romantisku gaisotni. Nedēļas izskaņā labprāt lustēsies draugu, paziņu lokā.

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 7. janvāris 2019 | 13:59

Šonedēļ Daugavpilī savu skanējumu uzsāk „Sudraba zvani”

Šonedēļ, 2019.gada 10. – 13.janvārī, Daugavpilī norisināsies XIII Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani”.

Savu skanējumu festivāls uzsāks ar jauno dziedātāju konkursu 10.janvārī plkst. 11:00. Tajā visas dienas garumā sacentīsies 91 vokālists sešās dažādās vecuma kategorijās. Savukārt no piektdienas, 11.janvāra, sacensību uzsāks kori un ansambļi. To ievadīs bērnu kolektīvi, bet 12. un 13.janvārī turpinās pieaugušie (tie būs 46 kolektīvi 15 kategorijās). Visus konkursus vērtēs starptautiska žūrija.

Līdzās konkursa aktivitātēm festivālā būs iespēja apmeklēt arī virkni koncertu. Pirmais koncerts notiks jau ceturtdien, 10.janvārī, plkst. 18:30, kad tiks paziņoti arī jauno dziedātāju konkursa rezultāti. Piektdien, 11.janvārī, plkst. 13:00 visi interesenti tiek aicināti uz koncertu St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, plkst. 18:00 uz jau par tradīciju kļuvušo dievkalpojumu Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, bet 19:00 – uz festivāla atklāšanas koncertu Vienības nama koncertzālē.

Sestdien plkst. 19:00 koncerts norisināsies Daugavpils Dievmātes Romas katoļu baznīcā, bet svētdien plkst. 13:30 – Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā. Svētdien, 13.janvārī, plkst. 15:00 izskanēs arī festivāla noslēguma koncerts, kura laikā notiks Grand Prix balvas izcīņa.

Kopumā „Sudraba zvanu” laikā Daugavpilī viesosies aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm: Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

XIII Starptautisko garīgās mūzikas festivālu „Sudraba zvani” rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Latviešu kultūras centru. Sīkāka informācija par festivāla programma atrodama Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.kultura.daugavpils.lv.

Ieeja visos festivāla pasākumos ir bez maksas. Informējam, ka pasākumi var tikt fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.
 

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde

Pievienot komentāru