Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Piektdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 30. decembris 2018 | 16:40

Ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien plkst.21.44 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Baltinavas novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg ēka 65 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Svētdien plkst.2.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī devās uz 38 izsaukumiem, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 19 - glābšanas darbi, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

TVnet.lv

Pievienot komentāru