Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Galvenais, ticēt panākumiem un nepadoties, pie pirmajām neveiksmēm! Šonedēļ ļoti būtiska loma būs spējai sastrādāties ar kolēģiem, gūt kopīgu valodu ar priekšniecību. Kopumā nedēļa veiksmīgāka tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, labdarību, mākslas pasauli un psiholoģiju. Romantiskajā plānā tavas vēlmes būs mainīgas. Te gribēsi, lai partneris uzņemas iniciatīvu attiecībās, te atkal alksi pats noteikti lietu gaitu.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Notikumi | 30. decembris 2018 | 16:40

Ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien plkst.21.44 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Baltinavas novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg ēka 65 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Svētdien plkst.2.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī devās uz 38 izsaukumiem, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 19 - glābšanas darbi, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

TVnet.lv

Pievienot komentāru