Intervijas

21 marts

Vārda dienas:
Benedikts, Dzelme, Una, Unigunde

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Šonedēļ esi piesardzīgāks ar dotajiem solījumiem. Kaut arī parasti spēj ļoti objektīvi novērtēt savas iespējas, tomēr šobrīd var parādīties neraksturīga tendence krist pārmērību grāvī. Ja tas ir iespējams, velti laiku ikdienišķiem, labi zināmiem pienākumiem un nesteidzies uzņemties jaunas saistības. Brīvajā laikā būsi īsts jautrības un sabiedriskuma iemiesojums, kas nozīmē tevi visticamāk varēs sastapt dažāda veida ballītēs.

Ceturtdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
8 .. 10 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 30. decembris 2018 | 16:40

Ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien plkst.21.44 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Baltinavas novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg ēka 65 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Svētdien plkst.2.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī devās uz 38 izsaukumiem, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 19 - glābšanas darbi, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

TVnet.lv

Pievienot komentāru