Intervijas

24 jūnijs

Jāņu diena

Vārda dienas:
Jānis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Pirmdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 30. decembris 2018 | 16:40

Ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks

Publicitātes foto

Sestdien ugunsgrēkā Baltinavas novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Sestdien plkst.21.44 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Baltinavas novadā, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg ēka 65 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Svētdien plkst.2.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā VUGD aizvadītajā diennaktī devās uz 38 izsaukumiem, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 19 - glābšanas darbi, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

TVnet.lv

Pievienot komentāru