Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 27. decembris 2018 | 18:35

VUGD un veselības aprūpes iestādes ir gatavas darbam garajās svētku brīvdienās

Tuvojas Jaunais gads, kura svinības nav iedomājamas bez uguņošanas. Diemžēl, šī krāšņā izklaide nepiesardzīgas organizēšanas rezultātā var kļūt par traumu un ugunsgrēku iemeslu. Iedzīvotāji tiek aicināti ievērot dažus noteikumus, lai nekas nespētu sabojāt svētkus, bet, ja negadījums tomēr notiek, operatīvie dienesti būs gatavi rīkoties arī garajās brīvdienās.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki norāda, ka pirotehnika jāpērk tikai sertificētās tirdzniecības vietās, pretējā gadījumā nevar būt nekādas garantijas tās drošībai. Rūpīgi jāizlasa un jāievēro uz iepakojuma norādītā lietošanas instrukcija, kur jābūt iekļautai arī informācija par drošu attālumu līdz citiem objektiem.0:24 – 0:42 instrukcijā ir minēta tā informācija (..) jūs varat dabūt kaut kādā veidā traumas.

Nekādā gadījumā nedrīkst lietot paštaisītas pirotehniskas iekārtas un jāsargā pirotehnika no bērniem.

Atcerieties, ka par ugunsdrošību jāparūpējas arī tad, ja paši neplānojat rīkot uguņošanu, bet to var darīt jūsu kaimiņi. No viegli sasniedzamām vietām būtu jānovāc viegli uzliesmojoši priekšmeti.

Ja tomēr izceļas ugunsgrēks, nekavējoties jāzvana 112. Savukārt, ja gūta trauma, kas prasa operatīvu iejaukšanos, jāgriežas Daugavpils Reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā, vai, ja pastāv draudi cilvēka dzīvībai, jāsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība. Ja garajās svētku brīvdienās rodas citas problēmas ar veselību, kas neprasa operatīvu iejaukšanos, var zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016601. Tas darbojas darba dienās no plkst.17.00 līdz 8.00 rītā. Brīvdienas un svētku dienās iedzīvotāji var saņemt konsultāciju visu diennakti. Tas nav paaugstinātas maksas tālrunis. Ar speciālistiem var sazināties arī gadījumos, kad ir šaubas, vai palīdzība nepieciešama steidzamā kārtā vai arī to var saņemt pēc svētkiem, vēršoties sava ģimenes ārsta praksē.

Sestdienās no plkst.8.00 līdz 16.00 Daugavpils Reģionālajā slimnīcā iedzīvotājus pieņem dežūrārsts.

 

Mazajiem pacientiem iespēja tikt pie dežūrārsta brīvdienās būs Bērnu veselības centrā, kas atrodas 18.Novembra ielā 19. Sestdien, 29.decembrī, ārsts pieņems no plkst.9.00 līdz 14.00, bet pirmdien, 31.decembrī – no plkst.9.00 līdz 12.00. Papildus informācija pa tālr.: 654 25151.

Daugavpils zobārstniecības poliklīnikā dežūrārsts pieņems 29.decembrī no plkst.8.00 līdz 12.00, bet 30. un 31.decembrī – plkst.9.00 – 14.00.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru