Intervijas

24 marts

Vārda dienas:
Izidors, Kazimirs

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Profesionālā joma nekādas galvassāpes nesagādās, ja vien pats nesāksi izdomāt problēmas uz līdzenas vietas. Nefilozofē par nebūšanām, kuras vēl nav pienākušas, labāk vairāk koncentrējies uz lietām, kurās spēj smelties pozitīvas emocijas, dzīvesprieku. Brīvajiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem šonedēļ var tikt dotas jaunas iepazīšanās iespējas, tikai būs jāprot tās saskatīt un bez kautrēšanās izmantot!

Svētdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 18. decembris 2018 | 23:43

Festivāls “Dinaburg 1812” notiks Daugavpils cietoksnī 20. un 21. jūlijā

dinaburg.lv

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra ar prieku paziņo, ka 5. Starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas klubu festivāls “Dinaburg 1812’’, kas veltīts 1812. gada Napoleona armijas uzbrukumam Dinaburgas cietoksnim, notiks Daugavpils cietoksnī 2019. gada 20. un 21. jūlijā.

Festivāla centrālais notikums – vēsturiskās kaujas rekonstrukcija, kurā piedalīsies rekonstruktori no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Baltkrievijas un Polijas. Festivāla laikā būs vērojama vēsturiskās rekonstrukcijas klubu parāde, balle ampīra stilā, koncerti, darbosies mājražotāju, amatnieku un kolekcionāru tirdziņš un āra kafejnīcas, bērnu atrakcijas u.c.

Tā kā šis ir jubilejas festivāls, tad gaidāmi arī patīkami pārsteigumi.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Tiekamies jau pavisam drīz Daugavpils cietoksnī!
 

Preses relīze

Pievienot komentāru