Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Galvenais esi apdomīgs un kā nākas izplāno savas aktivitātes, neatstāj vietu nejaušībai! Saskarsmē ar apkārtējiem viegli radīsi kopīgu valodu, jo īpaši labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka šī nedēļa var būt zīmīgāka Dvīņiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, arhitektūru un masu medijiem. Mīlas dzīvē ies kā pa kalniem un lejām. Iespējams, tu pārāk saasināti uztversi notiekošo, izteiksi partnerim ne visai pamatotus pārmetumus.

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 18. decembris 2018 | 23:43

Festivāls “Dinaburg 1812” notiks Daugavpils cietoksnī 20. un 21. jūlijā

dinaburg.lv

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra ar prieku paziņo, ka 5. Starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas klubu festivāls “Dinaburg 1812’’, kas veltīts 1812. gada Napoleona armijas uzbrukumam Dinaburgas cietoksnim, notiks Daugavpils cietoksnī 2019. gada 20. un 21. jūlijā.

Festivāla centrālais notikums – vēsturiskās kaujas rekonstrukcija, kurā piedalīsies rekonstruktori no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Baltkrievijas un Polijas. Festivāla laikā būs vērojama vēsturiskās rekonstrukcijas klubu parāde, balle ampīra stilā, koncerti, darbosies mājražotāju, amatnieku un kolekcionāru tirdziņš un āra kafejnīcas, bērnu atrakcijas u.c.

Tā kā šis ir jubilejas festivāls, tad gaidāmi arī patīkami pārsteigumi.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Tiekamies jau pavisam drīz Daugavpils cietoksnī!
 

Preses relīze

Pievienot komentāru