Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nav izslēgtas pārmaiņas darba jomā, kuras sākotnēji vairos bažas, zināmas bailes, taču beigās sapratīsi, ka tās patiesībā radīja jaunas izaugsmes iespējas, deva vērtīgu pieredzi. Saskarsmē ar kolēģiem centies būt atvērts, nekautrējies atzīt, ja ko neizproti līdz galam, līdzgaitnieki būs saprotoši un izpalīdzīgi. Ģimenes lietās šonedēļ būs grūti, ko prognozēt, jo emociju uzplūdi un arī otrās pusītes iespītēšanās, mainīs notikumu gaitu ik pa minūtēm. Lai mazinātu esošo spriedzi, centies no sirds izrunāties ar partneri, sniegt viņam psiholoģisku atbalstu.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 18. decembris 2018 | 23:43

Festivāls “Dinaburg 1812” notiks Daugavpils cietoksnī 20. un 21. jūlijā

dinaburg.lv

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra ar prieku paziņo, ka 5. Starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas klubu festivāls “Dinaburg 1812’’, kas veltīts 1812. gada Napoleona armijas uzbrukumam Dinaburgas cietoksnim, notiks Daugavpils cietoksnī 2019. gada 20. un 21. jūlijā.

Festivāla centrālais notikums – vēsturiskās kaujas rekonstrukcija, kurā piedalīsies rekonstruktori no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Baltkrievijas un Polijas. Festivāla laikā būs vērojama vēsturiskās rekonstrukcijas klubu parāde, balle ampīra stilā, koncerti, darbosies mājražotāju, amatnieku un kolekcionāru tirdziņš un āra kafejnīcas, bērnu atrakcijas u.c.

Tā kā šis ir jubilejas festivāls, tad gaidāmi arī patīkami pārsteigumi.
Ieeja pasākumā bez maksas.

Tiekamies jau pavisam drīz Daugavpils cietoksnī!
 

Preses relīze

Pievienot komentāru