Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Šīs tev būs ražīga nedēļa. Kārotās lietas spēsi panākt kā darba lietās, tā arī mājas dzīvē. Zvaigznes iesaka pēc iespējas vairāk laika veltīt sabiedriska rakstura aktivitātēm, jaunu kontaktu veidošanai, jo šobrīd pastāv labas iespējas izveidot produktīvas sadarbības, veicināt sponsoru piesaisti. Mīlas dzīvē būsi kaislīgs, pratīsi arī partnerī radīt jūtu viesuli. Nedēļas nogale solās būt īpaši romantiska un atmiņā paliekoša.

Trešdiena
Nakts
-5 .. -7 C
Rīts
-6 .. -8 C
Diena
-4 .. -6 C
Vakars
-11 .. -13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. decembris 2018 | 22:36

Ziemassvētku brīvdienās dodies pēc svētku noskaņojuma uz Daugavpili un Daugavpils novadu

Delfi

Ziema ir īpašs gadalaiks, kad visapkārt mirdz eglītes, svētku uguntiņas un cilvēki cenšas būt laipnāki un draudzīgāki viens pret otru. Visi tiek laipni aicināti pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Daugavpilī un Daugavpils novadā, kur valda patiess svētku noskaņojums. Katrs atradīs sev interesantu nodarbi — gan draugu kompānija, gan ģimene ar bērniem.

Idejas brīvdienām:
Daugavpilī, Vienības laukumā ir iedegta pilsētas galvenā Ziemassvētku rota – centrālā egle. Turpat atrodas arī Rūķu namiņš un rūķu darbnīcas, Dzīvnieku sēta un slidotava, kas šogad pārsteidz ar 120 metru garu pastaigu trasi.

1. Slidotava Vienības laukumā darbosies līdz 10.martam, darba dienās plkst. 14.00 – 22.00 (slidotavas profilaktiskā apkalpošana 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00), brīvdienās plkst. 11.00-22.00 (slidotavas profilaktiskā apkalpošana 13.00 – 14.00, 16.00 – 17.00, 19.00 – 20.00). Slidotava un slidu noma būs par brīvu visiem slidot gribētājiem.

2. Salaveča rezidence “Burtnieki”
Unikāla vieta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Rezidencē var apmeklēt rūķu darbnīcu, baiļu istabu un kamīnzāli ar Salaveča bibliotēku. Rezidences apmeklētājus sagaida ekskursijas, izrādes un fotosesija ar īstu salaveci un rūķiem.

3. Slēpošanas bāze “Egļukalns”
Katru ziemu Daugavpils novada slēpošanas un sniega dēļu paradīze – slēpošanas bāze “Egļukalns” piedāvā izklaidēties trīs trasēs: slaloma, ģimenes un kameršļūkšanas (snow-tube). Slēpošanas bāze piedāvā arī inventāra un kvadriciklu nomu, kā arī vairākas piknika vietas. Ja, baudot ziemas priekus, kāds sajutīsies nosalis, sasildīties pie tējas krūzītes varēs slēpošanas bāzes kafejnīcā.

4. Kūrorts “Silene Resort & SPA”
Kūrorts piedāvā visu nepieciešamo neaizmirstamai atpūtai: dzīvošanu atpūtas namiņos vai labiekārtotos numuros, atslābinošās SPA procedūras, restorāna “Silenes Terases” un Itāļu restorāna gardos ēdienus un aizraujošas atrakcijas gan pieaugušajiem, gan bērniem.

5. Mini zoodārzs “JuRita mini Zoo”
“JuRita Mini Zoo” ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm. Minizoodārzā iespējams iepazīties ar dažādiem dzīvniekiem. Piedāvājumā: apskate un kontakts ar dzīvniekiem, barošana ar zoodārzā iegādāto barību. Šeit sastopami alpakas, lamas, ķenguri, dambrieži, punduraitas, pundurkazas, poniji, ēzeļi, zirgi, truši un citi dzīvnieki.

Papildus informācija: www.visitdaugavpils.lv
 

Pievienot komentāru