Intervijas

20 jūnijs

Vārda dienas:
Maira, Rasa, Rasma

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Galvenais esi apdomīgs un kā nākas izplāno savas aktivitātes, neatstāj vietu nejaušībai! Saskarsmē ar apkārtējiem viegli radīsi kopīgu valodu, jo īpaši labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka šī nedēļa var būt zīmīgāka Dvīņiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, arhitektūru un masu medijiem. Mīlas dzīvē ies kā pa kalniem un lejām. Iespējams, tu pārāk saasināti uztversi notiekošo, izteiksi partnerim ne visai pamatotus pārmetumus.

Ceturtdiena
Nakts
19 .. 21 C
Rīts
23 .. 25 C
Diena
28 .. 30 C
Vakars
24 .. 26 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 9. decembris 2018 | 18:42

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos gājuši bojā divi cilvēki

Publicitātes foto

Pagājušajā diennaktī Latvijā dzēsti 12 ugunsgrēki un tajos divi cilvēki gājuši bojā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

Palkavniece stāstīja, ka pulksten 11.52 tika saņemts izsaukums uz daudzstāvu ēku Daugavpilī, kur bija jūtama deguma smaka. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā konstatēs, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,5 kvadrātmetru platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots mediķiem.

Pulksten 20.35 VUGD saņēma izsaukumu uz kādu daudzstāvu ēku Rīgā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties konstatēts, ka ēkas ceturtā stāva dzīvoklī dega dīvāns divu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks.

Savukārt pulksten 20.50 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Krāslavas novadu, kur vienstāvu ēkā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka 15 kvadrātmetru platībā deg starpsiena un sadzīves mantas. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks.

Pulksten 22.10 tika saņemts izsaukums Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, no piecstāvu dzīvojamās mājas bija redzamas liesmas. Ugunsdzēsējiem ierodoties konstatēts, ka ēkas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 0,5 kvadrātmetru platībā. No piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku.

Kopumā astoņi ugunsgrēki dzēsti Rīgā, divi citās pilsētās, bet deviņi novados.

VUGD veicis arī 26 glābšanas darbus un saņēmis septiņus maldinošus izsaukumus.

Delfi

Pievienot komentāru