Intervijas

22 maijs

Vārda dienas:
Emīlija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Liksies svarīgi, lai tavs darbs tiek ievērots un atbilstoši novērtēts. Ja saņemsi gaidītos komplimentus un uzslavas, būsi patiesi gandarīts un gatavs arī turpmāk tikt pat enerģiski darboties. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs, tai pašā laikā samērā atturīgs, kad lietas skars tavu privāto dzīvi, to vēlēsies pilnībā paturēt pie sevis. Mājas solis šonedēļ būs viegls un tīkams. Atvasītes var priecēt ar saviem sasniegumiem skolas gaitās.

Trešdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
24 .. 26 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 5. decembris 2018 | 18:21

Brīvdienās kļūs siltāks

Tuvākajās divās dienās laiks Latvijā kļūs mazliet vēsāks, gaidāms sals, bet brīvdienās visu valsti pārņems atkusnis, liecina prognozes.

Ceturtdien un piektdien tikai vietām gaidāms neliels sniegs, piekrastē iespējams arī lietus, gaisa temperatūra naktīs pazemināsies līdz -1..-7 grādiem, vienīgi piekrastē siltāks - 0..+2 grādi, savukārt dienās valsts austrumos saglabāsies neliels sals, citviet temperatūra kādu grādu virs nulles.

Brīvdienās pastiprināsies dienvidrietumu, dienvidu vējš, piekrastē brāzmās tuvu 20 metriem sekundē un tas pie mums ienesīs siltāku gaisu. Temperatūra gan sestdien, gan svētdien būs no +1..+2 grādiem valsts austrumos līdz pat +7..+8 grādiem jūras piekrastē Kurzemē. Brīžiem gaidāms lietus.

Nākamnedēļ ļoti lēnām kļūs vēsāks, taču stabils sals iespējams tikai nedēļas otrajā pusē.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru