Intervijas

20 februāris

Vārda dienas:
Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Nedēļas sākumā būsi pilns enerģijas. To noteikti vajadzētu izmantot, pievēršoties atbildīgākajiem un laikietilpīgākajiem pienākumiem. Nedēļas vidū var aktualizēties notikumi mīlas frontē. No tevis tiks prasīta savaldīga, nosvērta rīcība un pacietīgums attiecībā pret partneri. Nedēļas izskaņā noskaņojums kļūs daudz dzīvespriecīgāks, tu tieksies pēc sabiedrība, izklaides, dzīves baudīšanas.

Trešdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
3 .. 5 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 3. decembris 2018 | 23:25

Džeza koncerts „Ziemassvētku impresijas”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē (Mihaila iela 3) 5. decembrī plkst. 18.00 Ivara Brīnuma Trio.

Ivara Brīnuma trio ir jauns muzikāls projekts, kurā satikušies trīs jauni un talantīgi mūziķi. Vijolnieks Ivars Brīnums un kontrabasists Viktors Stankevičs ir pabeiguši Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistratūru un šobrīd strādā kamerorķestrī “Sinfonietta Rīga”. Paralēli šim darbam viņi ir pieprasīti dažādos akadēmiskās mūzikas projektos Latvijā un ārpus tās. Pianists Artjoms Sarvi arī ir Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas absolvents un viens no talantīgākajiem jaunajiem džeza pianistiem.

Trio repertuārā ir džeza un tango mūzika, turklāt ansamblis cenšas izcelt un parādīt dažādu pasaulē slavenu mūziķu un komponistu skaņdarbus. Vērts arī atzīmēt, ka, akadēmiskiem mūziķiem satiekoties ar džeza mūziķi, spēlējot vienā ansamblī, veidojas savdabīgā muzikālā sajūtu noskaņa.

Koncertu vada žurnālists un radio diktors Raitis Zapackis. Raitis nodarbojas ar ļoti daudz un dažādām lietām. Tās visas savā dzīvē viņš ir izvēlējies darīt pats un tās ir lietas un nodarbes, ko viņam patīk darīt – darbs televīzijā, jau vairāk kā 20 gadus, darbs radio 17 gadus, koncertu vadīšana, reklāmu ierunāšana, dziedāšana, būšana uz skatuves. Tas arī ir viens no Raita aicinājumiem. Un kā pats Raitis saka: “Man tas patīk nevis tāpēc, ka var iegūt publikas atzinību vai novērtējumu, bet tāpēc, ka ir prieks dot un iepriecināt, kā arī ļaut cilvēkiem justies labāk.”

Daugavpils Poļu kultūras centrs aicina uz bezmaksas džeza koncertu visius mūzikas cienītājus. Koncerts notiks 5.decembrī plkst. 18.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē (Mihaila iela 3)

     

Poļu kultūras centrs

Pievienot komentāru