Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Vairāk patiks darboties aizskatuviski, taču arī šādi tu panāksi patiesi daudz. Emocionālajā plānā būsi samērā jūtīgs, ātri iekarsīsi. Nedēļas sākumā vajadzētu atturēties kārtot finansiālus jautājumus, savukārt radošās ieceres ies uz urā. No trešdienas vairāk laika sanāks veltīt ikdienišķiem pienākumiem, taču tu arī tos spēsi padarīt interesantus, pateicoties savai iztēlei, fantāzijai. Attiecību jomā daudz kas būs atkarīgs no tava noskaņojuma, pašsajūtas.

Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 1. decembris 2018 | 17:35

Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana

Publicitātes foto

2018.g. 7.decembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā (Rīgas iela 8) plkst. 16.00 notiks pasākums “Ziemassvētku eglītes svinīga iedegšana”.

Katrs bērns zina, ka Jaunais gads un Ziemassvētki nav iedomājami bez Ziemassvētku svinīgās eglītes. Neiedegoties eglītei, Jaunais gads neatnāks un bērnu kvēlākie sapņi var nepiepildīties.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā bērniem piedalīties svētku pasākumā “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”, kas norisināsies muzeja pagalmā. Bērnus sagaidīs šovs, uz kuru visus aicina īsts Ziemassvētku vecītis un viņa draugi. Vai notiks brīnums, gaidot

Ziemassvētkus ar kvēlāko sapņu un vēlēšanu piepildīšanos? To uzzināsim, atnākot uz pasākumu “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”.

Pasākuma mērķauditorija – bērni no 3-7.gadiem ar vecākiem.
 

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Pievienot komentāru