Intervijas

22 maijs

Vārda dienas:
Emīlija

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Liksies svarīgi, lai tavs darbs tiek ievērots un atbilstoši novērtēts. Ja saņemsi gaidītos komplimentus un uzslavas, būsi patiesi gandarīts un gatavs arī turpmāk tikt pat enerģiski darboties. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs, tai pašā laikā samērā atturīgs, kad lietas skars tavu privāto dzīvi, to vēlēsies pilnībā paturēt pie sevis. Mājas solis šonedēļ būs viegls un tīkams. Atvasītes var priecēt ar saviem sasniegumiem skolas gaitās.

Trešdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
20 .. 22 C
Diena
24 .. 26 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 1. decembris 2018 | 17:35

Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana

Publicitātes foto

2018.g. 7.decembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā (Rīgas iela 8) plkst. 16.00 notiks pasākums “Ziemassvētku eglītes svinīga iedegšana”.

Katrs bērns zina, ka Jaunais gads un Ziemassvētki nav iedomājami bez Ziemassvētku svinīgās eglītes. Neiedegoties eglītei, Jaunais gads neatnāks un bērnu kvēlākie sapņi var nepiepildīties.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā bērniem piedalīties svētku pasākumā “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”, kas norisināsies muzeja pagalmā. Bērnus sagaidīs šovs, uz kuru visus aicina īsts Ziemassvētku vecītis un viņa draugi. Vai notiks brīnums, gaidot

Ziemassvētkus ar kvēlāko sapņu un vēlēšanu piepildīšanos? To uzzināsim, atnākot uz pasākumu “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”.

Pasākuma mērķauditorija – bērni no 3-7.gadiem ar vecākiem.
 

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Pievienot komentāru