Intervijas

20 februāris

Vārda dienas:
Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Nebaidies uzsākt jaunas lietas, izmēģināt spēkus citā lauciņā. Ja būsi atvērtāks pārmaiņām, spēsi pielāgoties jaunajiem apstākļiem, ātri vien sāksi just rodamies pirmos rezultātus. Saskarsmē ar līdzcilvēkiem būsi draudzīgs, atvērts, labprāt sniegsi padomus tam, kurš tev tos lūgs. Pilnīgi iespējams, saņemsi simpātijas apliecinājumus, no kāda pretējā dzimuma pārstāvja. Neskatoties uz aizņemtību ar darba jautājumiem, tu noteikti pratīsi atrast laiku, kuru veltīt tuviniekiem.

Trešdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
3 .. 5 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 1. decembris 2018 | 17:35

Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana

Publicitātes foto

2018.g. 7.decembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā (Rīgas iela 8) plkst. 16.00 notiks pasākums “Ziemassvētku eglītes svinīga iedegšana”.

Katrs bērns zina, ka Jaunais gads un Ziemassvētki nav iedomājami bez Ziemassvētku svinīgās eglītes. Neiedegoties eglītei, Jaunais gads neatnāks un bērnu kvēlākie sapņi var nepiepildīties.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā bērniem piedalīties svētku pasākumā “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”, kas norisināsies muzeja pagalmā. Bērnus sagaidīs šovs, uz kuru visus aicina īsts Ziemassvētku vecītis un viņa draugi. Vai notiks brīnums, gaidot

Ziemassvētkus ar kvēlāko sapņu un vēlēšanu piepildīšanos? To uzzināsim, atnākot uz pasākumu “Ziemassvētku eglītes svinīgā iedegšana”.

Pasākuma mērķauditorija – bērni no 3-7.gadiem ar vecākiem.
 

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Pievienot komentāru