Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Liksies svarīgi, lai tavs darbs tiek ievērots un atbilstoši novērtēts. Ja saņemsi gaidītos komplimentus un uzslavas, būsi patiesi gandarīts un gatavs arī turpmāk tikt pat enerģiski darboties. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem būsi draudzīgs un pretimnākošs, tai pašā laikā samērā atturīgs, kad lietas skars tavu privāto dzīvi, to vēlēsies pilnībā paturēt pie sevis. Mājas solis šonedēļ būs viegls un tīkams. Atvasītes var priecēt ar saviem sasniegumiem skolas gaitās.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 20. novembris 2018 | 18:23

7. starptautiskais sieviešu brīvās cīņas turnīrs "Daugavpils kauss 2018"

Daugavpils Olimpiskajā centrā, 16.novembrī, notika 7.starptautiskais sieviešu brīvās cīņas turnīrs "Daugavpils kauss 2018", kas sniedza iespēju attīstīt sieviešu brīvo cīņu, pulcējot lielu skaitu dalībnieču.

Turnīrā piedalījās 163 dalībnieces no Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Šī gada turnīrs noritēja augstā līmenī. Ar katru gadu dalībnieku skaits kļūst lielāks, līdz ar ko, tas sniedz iespēju uzlabot cīņu un veidot spēcīgu konkurenci.
Cīņa notika 2 vecuma grupās, 2000-2004.gadā dzimušie (8 svaru kategorijās) un 2005.gadā dzimušie un jaunāki (11 svaru kategorijas).
Daugavpili pārstāvēja sportistes no Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas un sporta kluba Victory-1.
Pēc turnīra notika 3 dienu nodarbības sieviešu brīvajā cīņā, kurā piedalījās komandas no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas. Šo dienu laikā, jaunajām sportistēm bija iespēja strādāt pie tehnikas un iemaņām.

Turnīra rīkotāji izsaka pateicību visiem, kas sniedza atbalstu tā rīkošanā!

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru