Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Tev aktualizēsies finansiālie jautājumi. Nav izslēgti papildus izdevumi saistībā ar ģimenes vajadzībām, atvasīšu ārpus skolas gaitām. Arī mājoklis, tā labiekārtošana var prasīt papildus ieguldījumus. Profesionālajā lauciņā būsi enerģisks, tieksies ieņemt līdera pozīcijas, izrādīsi iniciatīvu. Kāds Skorpions var ņemt dalību kādā ar transportu, loģistiku saistītā projektā. Nedēļas nogale būs kā radīta kopā būšanai ar ģimeni.

Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 15. novembris 2018 | 22:12

Neatkarības koncerts „Par mūsu un jūsu brīvību”

Publicitātes foto

Daugavpils Poļu kultūras centrs un Latvijas Poļu savienības Daugavpils nodaļa "Promieņ" aicina uz Neatkarības koncertu „Par mūsu un jūsu brīvību”, kas notiks 2018. gada 20.novembrī plkst. 18:00 Latviešu kultūras centrā (Rīgas iela 22).

Ārpus Polijas robēžām dzīvojošajiem poļiem veltītais Neatkarības concerts „Par mūsu un jūsu brīvību” Daugavpilī, notiek starptautiskās koncerttūres Polija – Lietuva – Latvija - Australija ietvaros. Šī gada tēma ir poļu karavīru dienests zem svešiem karogiem, viņu cīņa par Polijas neatkarību un arī citu tautu brīvību.

10 gadu darbības laikā, veidojot Neatkarības koncertus, projekta realizetāji ir izstrādājuši savu mūzikas stilu, kuru nosauca par hibrīdu mūziku. Tas savieno oriģinālo, veco himnu un dziesmu skaņas ar mūsdienu aranžējumiem un instrumentāliem skaņdarbiem, izmantojot klasiskās, tutas, elektroniskās, džeza, roka, regeja, blūza, tehno-house mūzikas elementus. Šajos skaņdarbos tiek izmantoti arhīva ieraksti un dabas skaņas.

Neatkarības koncerta muzikālā direktore un vokāliste ir poļu-kanādiešu dziedātāja Ola Turkeviča (vokāls). Uz skatuves kopā ar viņu muzicēs Tomašs Bacajevskis (vokāls), Marcins Rīge (klavieres), Kšištofs Kovalevskis (ģitāras), Pavels Jabloņskis (akordeons), Marcins Riters (bass, kontrabass), Roberts Murakovskis (trompete), Karols Domaņskis (bungas), Sergejs Vovkotrubs (I vijole) kopā ar stīgu sekcju: Vojcehs Rots (II vijole), Malvina Kensicka (alts) un Zofija Lodigovska (čells).
Uz tikšanos 20.novembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē!

Pasākuma laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana.
        

PKC

Pievienot komentāru