Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Tev var veiksmīgi izdoties paplašināt savu lietišķo kontaktu loku, noslēgt izdevīgu darījumu. Liela nozīme panākumos, būsi pašpārliecinātībai un ticībai panākumiem. Saskarsmē ar apkārtējiem, atturies no sīkumainības, kā arī tieksmes pamācīt, pakritizēt. Ļauj, lai katrs pats pieņem savus lēmumus, mācās no savām kļūdām. Brīvdienās būsi noskaņots atpūsties ļoti veselīgās, pareizā dzīvesveida noskaņās.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Notikumi | 10. novembris 2018 | 20:06

Sekmīgi rezultāti nelikumīgo akcīzes preču apkarošanas jomā

Publicitātes foto

Cīņa pret nelikumīgu ar akcīzes nodokli apliekamo preču apriti Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē ir viens no prioritārajiem darba virzieniem, attiecībā pret kuriem regulāri tiek veikti gan operatīvie pasākumi, gan profilaktiskie reidi. Aizvadītajā nedēļā daudzviet Latgalē tika veikti dažādi operatīvie pasākumi ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgās aprites jomā, taču šoreiz sekmīgākie rezultāti tieši Daugavpilī. Operatīvā darba rezultātā aizturēti vairāki cilvēki un atsavinātas nelikumīgas cigaretes un degviela.

VP LRP Kriminālpolicijas darbinieki (VP KRP Kriminālpolicijas birojs un VP LRP Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa), veicot izmeklēšanu agrāk uzsāktajos kriminālprocesu ietvaros, policijas darbinieki veica dažādus operatīvus pasākumus, kuru rezultātā noskaidroja vairāku cilvēku saistību ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgi apriti. Visas aizdomās turamās personas ir dažāda vecuma vīrieši vecumā no 1963.dzimšanas gada līdz 1990.gadam, pie kuriem kopumā policijas darbinieki atrada un atsavināja 273 620 gab. nelikumīgo cigarešu, kā arī 510 litrus degvielas.

Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu.
 

LRPP

Pievienot komentāru