Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nav izslēgtas pārmaiņas darba jomā, kuras sākotnēji vairos bažas, zināmas bailes, taču beigās sapratīsi, ka tās patiesībā radīja jaunas izaugsmes iespējas, deva vērtīgu pieredzi. Saskarsmē ar kolēģiem centies būt atvērts, nekautrējies atzīt, ja ko neizproti līdz galam, līdzgaitnieki būs saprotoši un izpalīdzīgi. Ģimenes lietās šonedēļ būs grūti, ko prognozēt, jo emociju uzplūdi un arī otrās pusītes iespītēšanās, mainīs notikumu gaitu ik pa minūtēm. Lai mazinātu esošo spriedzi, centies no sirds izrunāties ar partneri, sniegt viņam psiholoģisku atbalstu.

Ceturtdiena
Nakts
-15 .. -17 C
Rīts
-16 .. -18 C
Diena
-11 .. -13 C
Vakars
-10 .. -12 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 8. novembris 2018 | 20:36

Uz valsts naudu piesakās 10 partijas

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saņēmis iesniegumus par valsts finansējuma saņemšanu no visām 10 politiskajām partijām, kurām finansējums pienākas. Vairākas partijas to izdarījušas pēdējā dienā.

Lai saņemtu valsts budžeta naudu, partijai Saeimas vēlēšanās bija jāiegūst vismaz 2% balsu. Šo robežu pārvarēja arī trīs partijas, kuras Saeimā neiekļuva – Latvijas Reģionu apvienība, Latvijas Krievu savienība un “Progresīvie”.

Finansējumu piešķir uz četriem gadiem, un tas tiek izmaksāts pa daļām četras reizes gadā.

“Atbilstoši likumā noteiktajam partijas atver atsevišķu kontu, uz kuru tiek pārskaitīts valsts budžeta finansējums. Šos līdzekļus drīkst izmantot likumā noteiktajiem mērķiem. Tie var būt atvēlēti politiskajai aģitācijai, īres apmaksai, izglītošanas pasākumiem, atbilstoši likumā noteiktajam,” pastāstīja KNAB pārstāve Iveta Ritere.

Par katru saņemto balsi partijai pienākas 71 cents. Līdz ar to lielāko summu saņems “Saskaņa” - 474 000 eiro četru gadu laikā. Savukārt mazāko finansējuma daļu saņems partija “Progresīvie”, kurai pienākas nepilni 63 000 eiro.

Kopumā politiskās partijas no valsts budžeta nākamo četru gadu laikā saņems vairāk nekā 2,3 miljonus eiro.

LSM
 

Pievienot komentāru