Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Daudz laika nāksies veltīt materiālu jautājumu risināšanai, tomēr ir vērts pacensties, jo galu galā pūles neapšaubāmi vainagosies panākumiem! Nedēļas sākumā kāds šķietami utopisks plāns var izraisīt sašutumu priekšniecības un kolēģu acīs, bet ja tas tomēr ieraudzīs dienas gaismu, būsi neapstrīdams līderis, persona, kurai līdzināties. Vispār svarīgākos darbus plānojiet padarīt līdz ceturtdienai, jo vēlāk zvaigžņu stāvoklis vairs nebūs tik labvēlīgs un iesāktās lietas vairs nekustēs uz priekšu vēlamajā tempā.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 8. novembris 2018 | 20:36

Uz valsts naudu piesakās 10 partijas

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saņēmis iesniegumus par valsts finansējuma saņemšanu no visām 10 politiskajām partijām, kurām finansējums pienākas. Vairākas partijas to izdarījušas pēdējā dienā.

Lai saņemtu valsts budžeta naudu, partijai Saeimas vēlēšanās bija jāiegūst vismaz 2% balsu. Šo robežu pārvarēja arī trīs partijas, kuras Saeimā neiekļuva – Latvijas Reģionu apvienība, Latvijas Krievu savienība un “Progresīvie”.

Finansējumu piešķir uz četriem gadiem, un tas tiek izmaksāts pa daļām četras reizes gadā.

“Atbilstoši likumā noteiktajam partijas atver atsevišķu kontu, uz kuru tiek pārskaitīts valsts budžeta finansējums. Šos līdzekļus drīkst izmantot likumā noteiktajiem mērķiem. Tie var būt atvēlēti politiskajai aģitācijai, īres apmaksai, izglītošanas pasākumiem, atbilstoši likumā noteiktajam,” pastāstīja KNAB pārstāve Iveta Ritere.

Par katru saņemto balsi partijai pienākas 71 cents. Līdz ar to lielāko summu saņems “Saskaņa” - 474 000 eiro četru gadu laikā. Savukārt mazāko finansējuma daļu saņems partija “Progresīvie”, kurai pienākas nepilni 63 000 eiro.

Kopumā politiskās partijas no valsts budžeta nākamo četru gadu laikā saņems vairāk nekā 2,3 miljonus eiro.

LSM
 

Pievienot komentāru