Intervijas

24 jūnijs

Jāņu diena

Vārda dienas:
Jānis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Ja spēsi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un izmantot mirkļa piespēlētās iespējas, tavi panākumi būs acīmredzami! Šī ir piemērota nedēļa, lai dotos komandējumos, pieredzes apmaiņas braucienos, kā arī veidotu ciešāku saikni ar saviem sadarbības partneriem, klientiem. Lai nerastos sarežģījumi ar veselību, pašsajūtu, centies rūpīgāk un vienmērīgāk sadalīt darba pienākumus, visas nedēļas garumā, tādejādi izvairoties no pārslodzēm!

Pirmdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 7. novembris 2018 | 12:57

Novembra otrajā pusē naktīs biežāk gaidāms sals

Publicitātes foto

Tuvākās nedēļas laikā lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, bet mēneša otrajā pusē temperatūra nedaudz pazemināsies, naktīs arvien biežāk gaidāms sals, liecina prognozes.

Šajās brīvdienās laiks joprojām bieži būs mākoņains, saule parādīsies tikai brīžiem, būtisku nokrišņu nebūs. Mazliet pastiprināsies dienvidaustrumu vējš, svētdien daudzviet brāzmās 10-15 metri sekundē. Gaisa temperatūra brīvdienu pēcpusdienās sasniegs +5..+10 grādus, bet naktīs tā būs +1..+7 grādu robežās.

Nākamās nedēļas sākumā aktivizēsies ciklonu darbība, vējš iegriezīsies no dienvidrietumiem, rietumiem, laiks kļūs lietaināks, taču joprojām samērā silts - Kurzemē līdz +10 grādiem, bet, sākot ar 15.-16. novembri, vēji iegriezīsies no ziemeļiem, laiks atkal kļūs sausāks, taču vēsāks - temperatūra naktīs arvien biežāk noslīdēs dažus grādus zem nulles, bet dienās būs lielākoties +2..+7 grādu robežās.

LSM

Pievienot komentāru