Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Rūpes var sagādāt tavi konkurenti. Iespējams, tas tādēļ, ka tu pats pārāk konservatīvi pieiesi lietām, attiecīgi ieguldītā enerģija nedos gaidītos rezultātus. Šonedēļ noteikti ir piemērots brīdis, lai ieviestu savā dzīvē dažādas novitātes, meklētu iespējas kā padarīt savus darbu efektīvāku. Nav izslēgts, ka palīdzīgu roku šajā jautājumā var sniegt, kāds no radinieku loka. Nedēļas nogalē liec malā visas darba lietas un pilnībā pievērsies tīkamai atpūtai, pavadi vairāk laika svaigā gaisā.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 5. novembris 2018 | 21:06

No Baltijas jūras krastiem līdz Tatru kalniem

Publicitātes foto

8. novembrī plkst. 16.00 Poļu kultūras centrā tiks atklāta Ivara Utināna fotogrāfiju izstāde ”No Baltijas jūras krastiem līdz Tatru kalniem”.

Ivars Utināns ir pietiekami pazīstama Daugavpils sabiedrības aprindās personība. Viņa aizrautība ar fotogrāfiju un video ir pārtapusi par dzīves sastāvdaļu. Ivars ceļo pa pasauli un veido lielu fotogaleriju ar cilvēku emocijām, sejām un dabasskatu burvību.

Fotogrāfam ir īpašā attieksme pret dzimto Latviju. Viņš iesaka katram smelt Latvijas skaistumu pamazām. Daba ir dzīva, tā nemitīgi mainās. Gadalaiki dāvā savu skaistumu katrs personīgi. Ivars saprata, ka spēj izbaudīt daudz stiprāk visu, ko dod ceļošana, un katrs objekts var būt izprasts tikai tad, kad tas nav jādara ļoti īsā laikā un nemitīgā steigā.

Ivars uzskata, ka Polijas Tatru kalni ir īpaši. Viņs redzēja Šveices, Norvēģijas, Armēnijas, Gruzijas un Zviedrijas kalnus, bet Polijas “Morskie Oko” un “Dolina Pięciu Stawów Polskich” aizrauj un rada vēlmi atgriezties un izpētīt to vēl vairāk.

Aicinām atnākt 8.novembrī uz Poļu kultūras centru un izbaudīt Latvijas un Polijas dabas skaistumu!
 

PKC

Pievienot komentāru