Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Pirmdiena un otrdiena var izrādīties ļoti emocionālas un psiholoģiski saspringtas dienas, kuras labāk pavadīt strādājot vienatnē. Ja iespējams, tad jaunus projektus labāk uzsāc ar ceturtdienu, kā arī esi dubultā piesardzīgs, ja nākas ķerties klāt ar mantojumiem vai nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem. Nedēļas izskaņu vislabprātāk pavadīsi kopā ar ģimenes locekļiem, baudīsi atvasīšu bezrūpīgo klātbūtni.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 5. novembris 2018 | 20:56

Austrumlatvijas literārā akadēmija Daugavpilī

Aicinājums tiem, kas nevar nerakstīt, uz nodarbībām „Austrumlatvijas literārajā akadēmijā” no 2018. gada 10. novembra! Gaidām gan pieredzējušus autorus, gan iesācējus, esošos ALAs dalībniekus un jaunus literātus, lai kopīgi pilnveidotos un dalītos rakstīšanas praksē!

Kad un kur?

10.11.2018., plkst. 11.30, Vienības ielā 13, 313. telpā.

Zvaniet, rakstiet, piesakieties nodarbībām un dodiet iespēju savai radošai iedvesmai izpausties!

ALA gaida visus, kas raksta latviešu, latgaliešu un krievu valodā.

„Austrumlatvijas literārā akadēmija” (ALA) Latvijas Rakstnieku savienības uzdevumā Daugavpils Universitātē darbojas jau 8. gadu. ALAs apzina un pilnveido talantīgas un radošas personības, aicinot iesaistīties rakstniecības meistarklasēs, lekcijās un intelektuālajās darbnīcās.

ALA piedāvā iesaistīties rakstniecības meistarklasēs, lekcijās un radošajās darbnīcās gan tiem, kas sper pirmos soļos vārda mākslas slīpēšanā, kā arī tos, kas jau ir atraduši savu „formātu” un izmantos ALAs nodarbības kā iespēju komunicēt ar citiem topošajiem vai jau tapušiem literātiem.

ALAs programma nav terminēta. Katrs jauns interesents jebkurā brīdī var iesaistīties tās darbībā. Kopā paplašināsim zināšanas par pasaules un Latvijas literāro procesu, mūsdienu literatūru, literārajiem žanriem un mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem, meistarklasēs uzklausīsim dažādās valodās rakstošus profesionālus Latvijas autorus.

Gaidām jūs, lai kopīgi meklētu jaunus talantīgus rakstniekus un sagatavotu tekstus nākamajiem ALAs jauno literātu kopkrājumiem.

Nodarbības notiks 1 – 2 reizes mēnesī (sestdienās).

Kontaktinformācija pieteikumiem vai konsultācijām:
e-pasts: aladu@inbox.lv
mob.t.: 27199046

 


 

DU

Pievienot komentāru