Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Šī nedēļa solās būt pilna pārsteigumu un jautrības, taču tas nenozīmē, ka nebūs arī jāstrādā, jā pierāda, uz ko patiesībā esi spējīgs. Nepūlies par katru cenu izpatikt priekšniecībai, ļauj, lai laika gaitā paveiktie darbi runā paši par sevi. Kārtojot juridiska rakstura jautājumus, esi vērīgāks pret birokrātiskajām niansēm, vajadzīgajām prasībām, citādi nāksies daudz ko pārstrādāt. Saskarsmē ar paziņām, draugiem būsi ļoti atsaucīgs, dāsns, taču zvaigznes iesaka atturēties aizdot naudu.

Otrdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
.. 2 C
Vakars
-1 .. -3 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 1. novembris 2018 | 18:32

Deputāti pieņēma lēmumu par galvojuma sniegšanu AS "Daugavpils Satiksme" aizņēmuma ņemšanai

Deputāti ārkārtas Domes sēdē 1. novembrī ar balsu vairākumu pieņēma lēmumu par galvojuma sniegšanu AS “Daugavpils satiksme” aizņēmuma ņemšanai jaunu tramvaja vagonu iegādei.

AS “Daugavpils satiksme” realizē Kohēzijas fonda projektu “Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā”. Pieejamais finansējums projektā jaunu tramvaju iegādei ir 2 milj. 400 tūkst. eiro. Noticis ir atklāts konkurss, kurā uzvarēja UAB “Railvec”, piedāvājot daudz lielāku summu- 4 milj. 93 tūkst. 600 eiro. Jāpiebilst, ka konkursā piedalījās divi pretendenti, viena pretendenta piedāvājums iekļāvās projektā paredzētajā summā, bet tika noraidīts, jo bija nepietiekams piedāvājuma nodrošinājums, nebija iesniegts līgums ar tramvaju ražotāju.

Lai realizētu projektu un iegādātos 8 jaunus tramvaja vagonus nepieciešams papildus finansējums. Uzņēmums vēlas ņemt aizņēmumu, tāpēc lūdza Domes galvojumu. Aizņēmuma apmērs 1 milj. 693 tūkst. 600 eiro.

Jaunie tramvaji jāpiegādā 8 mēnešu laikā pēc līguma noslēgšanas.

Uzņēmuma speciālisti skaidro, ka jauni tramvaji ļoti nepieciešami, ritošais sastāvs stipri nolietojies. Izdevumi remontiem aug ar katru gadu. 2016. gadā tramvaju remontiem tērēti 28. tūkst. eiro, 2017. gadā jau 49 tūkst. eiro. Jaunu tramvaju ekspluatācija samazinās arī elektroenerģijas patēriņu.

Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru