Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Tevi raksturos oriģinālas idejas, sabiedriskums un enerģiskums it visā, ko dari. Šī var būt tā nedēļa, kad tev izdosies sevi apliecināt priekšniecībai, likt manīt, ka esi gatavs ieņemt augstāku posteni. Ja darba lietās pārmaiņas tev nāks par labu, tad attiecībās šobrīd vajadzētu turēties pie esošās kārtības, pārbaudītām vērtībām. No darba brīvajā laikā centies būt kopā ar otro pusīti, vairāk izdabāt partnera vēlmēm.

Svētdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
5 .. 7 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 23. oktobris 2018 | 21:03

Biznesa simulācijas spēle-ražošana Daugavpilī

Publicitātes foto

6 biznesa simulācijas spēle notika neparasti karstajā rudens dienā, 2018. gada 19. septembrī, Daugavpilī. Daugavpils Universitātes dabas zinātņu auditorijā tikās sešas komandas, kurās bija spēlētāji no sešām dažādām Latvijas un Lietuvas pilsētām. Komandām tika piedāvāts izspēlēt ražošanas kompānijas “PlayGame” situācijas.

Pirms cīņas spēlētāji izveidoja komandas un nosaukumus savām komandām: Fantastic Six, Quizzers, Life ir game, Starting 6, Super Team un LARROM. Spoža rudens saule, kas spīdēja lielajos panorāmas logos, uzmundrināja komandas: un spēle var sākties!

Šoreiz projekta partneri bija sagatavojuši spēli par ražošanas uzņēmumu “PlayGame”, piedāvājot apskatei un apspriešanai trīs galda spēles, kas bija šī uzņēmuma produkta prototipi: Memory (Atmiņas) spēle, “Izveidojiet savu pasaku” -radošā spēle un viktorīnas spēle par Rīgas ostu. Dalībniekiem bija iespēja šīs spēles apskatīti un pat īslaicīgi pamēģināt spēlēt. Pēc iepazīšanās ar produktu tika izstāstīta informācija par uzņēmuma kopējo darbību.

Stāsts par uzņēmumu: “PlayGame” dibināja trīs draugi – Inga, Arturs un Raimonds. Inga strādāja par žurnālisti labi pazīstamā sieviešu izdevumā, bet nedaudz nogurusi rakstīt vairākus stāstus un padomus sievietēm. Arturs strādāja par grafisko dizaineru interneta studijā un aizrāvies brīvajā laikā ar gleznošanu un fotografēšanu . Raimonds bija pārdošanas vadītājs uzņēmumā, kas specializējās sadzīves tehnikas ražošanā.Biznesa ideja radās brīdī, kad jaunieši spēlēja savu iecienīto spēli “Monopols”.

“Izgudrosim savu spēli un kļūsim bagāti”, – teica viens no viņiem. Tā arī aizsākās “PlayGame” uzņēmums.

Triju spēļu sesiju laikā komandas risināja un aplūkoja problēmjautājumus, ar kuriem uzņēmums saskārās pirmajā darbības gadā:
• Kā popularizēt spēles nopietniem korporatīvajiem klientiem?
• Ko darīt, ja svarīgs apakšuzņēmējs vēlas palielināt cenas par 50%?
• Kādas darbības jāveic, lai būtiski palielinātu pārdošanas apjomus?
Tie bija jautājumi, uz kuriem jāatbild spēlētājiem.

Turklāt komandām bija jāatrisina trīs īsie/ātrie uzdevumi, kas saistīti ar ražošanas uzņēmējdarbību kopumā. Komandas apbūra žūriju ar dažādām radošām idejām, kas radītas tik īsā laikā -tikai trīs minūtēs!!! Labi padarīts!
Tradicionāli labākajām komandām tika piešķirtas balvas un visi pasākuma dalībnieki saņēma sertifikātus.

Tiekamies drīzumā nākamajos ReforB pasākumos!
Biznesa Simulāciju spēle – 30.10.2018. Panevēžā, Lietuvā.
“Iesaisties!” seminārs – 27.11.2018. Daugavpilī.
 

DU

Pievienot komentāru