Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 23. oktobris 2018 | 21:03

Biznesa simulācijas spēle-ražošana Daugavpilī

Publicitātes foto

6 biznesa simulācijas spēle notika neparasti karstajā rudens dienā, 2018. gada 19. septembrī, Daugavpilī. Daugavpils Universitātes dabas zinātņu auditorijā tikās sešas komandas, kurās bija spēlētāji no sešām dažādām Latvijas un Lietuvas pilsētām. Komandām tika piedāvāts izspēlēt ražošanas kompānijas “PlayGame” situācijas.

Pirms cīņas spēlētāji izveidoja komandas un nosaukumus savām komandām: Fantastic Six, Quizzers, Life ir game, Starting 6, Super Team un LARROM. Spoža rudens saule, kas spīdēja lielajos panorāmas logos, uzmundrināja komandas: un spēle var sākties!

Šoreiz projekta partneri bija sagatavojuši spēli par ražošanas uzņēmumu “PlayGame”, piedāvājot apskatei un apspriešanai trīs galda spēles, kas bija šī uzņēmuma produkta prototipi: Memory (Atmiņas) spēle, “Izveidojiet savu pasaku” -radošā spēle un viktorīnas spēle par Rīgas ostu. Dalībniekiem bija iespēja šīs spēles apskatīti un pat īslaicīgi pamēģināt spēlēt. Pēc iepazīšanās ar produktu tika izstāstīta informācija par uzņēmuma kopējo darbību.

Stāsts par uzņēmumu: “PlayGame” dibināja trīs draugi – Inga, Arturs un Raimonds. Inga strādāja par žurnālisti labi pazīstamā sieviešu izdevumā, bet nedaudz nogurusi rakstīt vairākus stāstus un padomus sievietēm. Arturs strādāja par grafisko dizaineru interneta studijā un aizrāvies brīvajā laikā ar gleznošanu un fotografēšanu . Raimonds bija pārdošanas vadītājs uzņēmumā, kas specializējās sadzīves tehnikas ražošanā.Biznesa ideja radās brīdī, kad jaunieši spēlēja savu iecienīto spēli “Monopols”.

“Izgudrosim savu spēli un kļūsim bagāti”, – teica viens no viņiem. Tā arī aizsākās “PlayGame” uzņēmums.

Triju spēļu sesiju laikā komandas risināja un aplūkoja problēmjautājumus, ar kuriem uzņēmums saskārās pirmajā darbības gadā:
• Kā popularizēt spēles nopietniem korporatīvajiem klientiem?
• Ko darīt, ja svarīgs apakšuzņēmējs vēlas palielināt cenas par 50%?
• Kādas darbības jāveic, lai būtiski palielinātu pārdošanas apjomus?
Tie bija jautājumi, uz kuriem jāatbild spēlētājiem.

Turklāt komandām bija jāatrisina trīs īsie/ātrie uzdevumi, kas saistīti ar ražošanas uzņēmējdarbību kopumā. Komandas apbūra žūriju ar dažādām radošām idejām, kas radītas tik īsā laikā -tikai trīs minūtēs!!! Labi padarīts!
Tradicionāli labākajām komandām tika piešķirtas balvas un visi pasākuma dalībnieki saņēma sertifikātus.

Tiekamies drīzumā nākamajos ReforB pasākumos!
Biznesa Simulāciju spēle – 30.10.2018. Panevēžā, Lietuvā.
“Iesaisties!” seminārs – 27.11.2018. Daugavpilī.
 

DU

Pievienot komentāru