Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 22. oktobris 2018 | 23:37

AS “Daugavpils satiksme” aizņēmuma apmērs 1.7 milj, eiro

Publicitātes foto

Deputāti Domes komiteju sēdēs sākuši skatīt jautājumu par galvojuma sniegšanu AS “Daugavpils satiksme” aizņēmuma ņemšanai jaunu tramvaja vagonu iegādei.

AS “Daugavpils satiksme” realizē Kohēzijas fonda projektu “Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā”. Pieejamais finansējums projektā jaunu tramvaju iegādei ir 2 milj. 400 tūkst. eiro. Noticis ir atklāts konkurss, kurā uzvarēja UAB “Railvec”, piedāvājot daudz lielāku summu- 4 milj. 93 tūkst. 600 eiro. Jāpiebilst, ka konkursā piedalījās divi pretendenti, viena pretendenta piedāvājums iekļāvās projektā paredzētajā summā, bet tika noraidīts, jo bija nepietiekams piedāvājuma nodrošinājums, nebija iesniegts līgums ar tramvaju ražotāju.

Lai realizētu projektu un iegādātos 8 jaunus tramvaja vagonus nepieciešams papildus finansējums. Uzņēmums vēlas ņemt aizņēmumu, tāpēc lūdz Domes galvojumu. Aizņēmuma apmērs 1 milj. 693 tūkst. 600 eiro.

Uzņēmuma speciālisti skaidro, ka jauni tramvaji ļoti nepieciešami, ritošais sastāvs stipri nolietojies. Izdevumi remontiem aug ar katru gadu. 2016. gadā tramvaju remontiem tērēti 28. tūkst. eiro, 2017. gadā jau 49 tūkst. eiro. Jaunu tramvaju ekspluatācija samazinās arī elektroenerģijas patēriņu.

Galīgo lēmumu deputāti pieņems Domes sēdē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru