Intervijas

19 maijs

Vārda dienas:
Lita, Sibilla, Teika

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Rēķinies, ka tev nāksies daudz nopietnāk koncentrēties profesionālās attīstības veicināšanai. Iespējams, nonāksi pie viennozīmīga slēdziena, ka tev nepieciešamas papildus zināšanas, plašāka pieredze. Ja rodas tādas iespējas, noteikti ir vērts doties pieredzes apmaiņas braucienā, aktīvāk komunicēt ar saviem amata brāļiem un smelties viņu pieredzi. Ģimenes lietās gaisotne solās būt rāma, draudzīga, viegli prognozējama.

Svētdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 21. oktobris 2018 | 15:26

Daiļslidotājs Vasiļjevs triumfē starptautiskās sacensībās Minskā

daugavpils.lv

Latvijas labākais daiļslidotājs, Šveices speciālista Stefana Lambjēla audzēknis Deniss Vasiļjevs svētdien triumfēja starptautiskajās sacensībās Minskā, liecina organizatoru informācija.

Svētdien izvēles slidojumā Vasiļjevs bija labākais – tiesneši viņa veikumu novērtēja ar 154,11 punktiem. Tas īsās un izvēles programmas summā deva 228,63 punktus, kas Denisam ļāva kļūt par līderi.

Otrajā vietā sacensībās ierindojās Azerbaidžānas daiļslidotājs Vladimirs Latvincevs ar 207,52 punktiem, bet pie bronzas godalgas tika Armēniju pārstāvošais Slaviks Harapetjans.

Jau ziņots, ka sestdien pēc īsās programmas Vasiļevs bija otrajā vietā ar 74,52 punktiem, bet par līderi ar 76,49 kļuva Polijas daiļslidotājs Ihors Rezničenko, kura panākumi izvēles programmā nebija tik labi un sacensības viņš noslēdza piektajā vietā. Vīriešu konkurencē startēja 13 daiļslidotāji.

Uz "Minsk Arena" ledus 2019.gada janvārī risināsies Eiropas čempionāts, tādēļ rudens sacensības Denisam noderēs, lai labāk iepazītu apstākļus vietā, kur notiks kontinenta meistarsacīkstes.

LSM 

Pievienot komentāru