Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Profesionālā joma nekādas galvassāpes nesagādās, ja vien pats nesāksi izdomāt problēmas uz līdzenas vietas. Nefilozofē par nebūšanām, kuras vēl nav pienākušas, labāk vairāk koncentrējies uz lietām, kurās spēj smelties pozitīvas emocijas, dzīvesprieku. Brīvajiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem šonedēļ var tikt dotas jaunas iepazīšanās iespējas, tikai būs jāprot tās saskatīt un bez kautrēšanās izmantot!

Sestdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
-1 .. 1 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
7 .. 9 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 21. oktobris 2018 | 15:26

Daiļslidotājs Vasiļjevs triumfē starptautiskās sacensībās Minskā

daugavpils.lv

Latvijas labākais daiļslidotājs, Šveices speciālista Stefana Lambjēla audzēknis Deniss Vasiļjevs svētdien triumfēja starptautiskajās sacensībās Minskā, liecina organizatoru informācija.

Svētdien izvēles slidojumā Vasiļjevs bija labākais – tiesneši viņa veikumu novērtēja ar 154,11 punktiem. Tas īsās un izvēles programmas summā deva 228,63 punktus, kas Denisam ļāva kļūt par līderi.

Otrajā vietā sacensībās ierindojās Azerbaidžānas daiļslidotājs Vladimirs Latvincevs ar 207,52 punktiem, bet pie bronzas godalgas tika Armēniju pārstāvošais Slaviks Harapetjans.

Jau ziņots, ka sestdien pēc īsās programmas Vasiļevs bija otrajā vietā ar 74,52 punktiem, bet par līderi ar 76,49 kļuva Polijas daiļslidotājs Ihors Rezničenko, kura panākumi izvēles programmā nebija tik labi un sacensības viņš noslēdza piektajā vietā. Vīriešu konkurencē startēja 13 daiļslidotāji.

Uz "Minsk Arena" ledus 2019.gada janvārī risināsies Eiropas čempionāts, tādēļ rudens sacensības Denisam noderēs, lai labāk iepazītu apstākļus vietā, kur notiks kontinenta meistarsacīkstes.

LSM 

Pievienot komentāru