Intervijas

5 jūnijs

Vārda dienas:
Igors, Ingvars, Margots

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
.. 2 m/s
Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sports | 21. oktobris 2018 | 15:26

Daiļslidotājs Vasiļjevs triumfē starptautiskās sacensībās Minskā

daugavpils.lv

Latvijas labākais daiļslidotājs, Šveices speciālista Stefana Lambjēla audzēknis Deniss Vasiļjevs svētdien triumfēja starptautiskajās sacensībās Minskā, liecina organizatoru informācija.

Svētdien izvēles slidojumā Vasiļjevs bija labākais – tiesneši viņa veikumu novērtēja ar 154,11 punktiem. Tas īsās un izvēles programmas summā deva 228,63 punktus, kas Denisam ļāva kļūt par līderi.

Otrajā vietā sacensībās ierindojās Azerbaidžānas daiļslidotājs Vladimirs Latvincevs ar 207,52 punktiem, bet pie bronzas godalgas tika Armēniju pārstāvošais Slaviks Harapetjans.

Jau ziņots, ka sestdien pēc īsās programmas Vasiļevs bija otrajā vietā ar 74,52 punktiem, bet par līderi ar 76,49 kļuva Polijas daiļslidotājs Ihors Rezničenko, kura panākumi izvēles programmā nebija tik labi un sacensības viņš noslēdza piektajā vietā. Vīriešu konkurencē startēja 13 daiļslidotāji.

Uz "Minsk Arena" ledus 2019.gada janvārī risināsies Eiropas čempionāts, tādēļ rudens sacensības Denisam noderēs, lai labāk iepazītu apstākļus vietā, kur notiks kontinenta meistarsacīkstes.

LSM 

Pievienot komentāru