Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Ekonomika | 16. oktobris 2018 | 19:56

Daugavpils Kultūras pils rekonstrukcija tiks turpināta

Publicitātes foto

15. oktobrī Domes sēdē ar balsu vairākumu deputāti pieņēma lēmumu ņemt aizņēmumu 474 913 eiro apmērā projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Daugavpils Kultūras pilī” īstenošanai. Tika pieņemts lēmums atļaut slēgt līgumu ar SIA “Lagron” par papildus darbu veikšanu Kultūras pilī.

Balsojums abos lēmumprojektos sekojošs: “Par” būvdarbu atjaunošanu Kultūras pilī un aizņēmuma ņemšanu papildus būvdarbu finansēšanai nobalsoja 7 Domes deputāti ( Rihards Eigims, Igors Prelatovs, Aivars Zdanovskis, Līvija Jankovska, Valērijs Kononovs, Mihails Lavrenovs, Anatolijs Gržibovskis), atturējās 4 deputāti ( Jānis Dukšinskis, Jānis Lāčplēsis, Reinis Joksts, Aivars Broks).

2017. gada septembrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta inspektori apsekoja ēku un konstatēja vairākas neatbilstības ugunsdrošības normām. Darbi tika apturēti, jo bija nepieciešams veikt papildus darbus un tam bija nepieciešams arī papildus finansējums. 9 mēnešus netika atrisināta radušās problēma un nebija pieņemts lēmums par šī objekta pabeigšanu un nodošanu ekspluatācijā. Kultūras pils nevarēja atjaunot darbību, beidzot- 15. oktobrī deputāti vienojās par būvdarbu turpināšanu.

Kultūras pils ēka uzbūvēta 1972. gadā. Tā ir viena no lielākajām koncertzālēm Latvijā. Koncertzāle var uzņemt 1070 skatītājus.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru