Intervijas

23 jūlijs

Vārda dienas:
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 12. oktobris 2018 | 19:08

Norit darbs pie iekštelpualternatīvo sporta veidu izveides Stacijas ielā 129A

Ēkā Stacijas ielā 129A, Daugavpilī no 1.oktobra notiek remontdarbi. Tos veic SIA “Argon”, darbus plānots pabeigt līdz jaunajam gadam. Līguma summa 72 500 eiro( bez PVN). Darbu veikšanas projekti tiks saskaņoti starp iekārtu uzstādītājiem un remontdarbu veicējiem un tos varēs veikt paralēli. Tā ir pašvaldības ēka, kur plānots uzstādīt iekārtas iekštelpu alternatīvo sporta veidu centra izveidošanai.

Ēkā Stacijas ielā 129A plānots veikt iekštelpu alternatīvo sporta veidu centra izveidošanu atbilstoši SIA “ City Playgrounds” izstrādātam metam un tehniskai specifikācijai. Kurā tiks uzstādītas iekārtas iekštelpu alternatīvo sporta veidu centra izveidei ar 4 zonām: skeitparka zona; vingrošanas zona, švammju kastes un batutu zona, klinšu kāpšanas (Bouldering) zona atbilstoši esošām metā noteiktām zonām, vizualizācijai un ņemot vērā katrai zonai atsevišķi noteiktās prasības.

Dažas no tām: Skeitparks: laukums 360m2, tas tiks veidots, kā monolīta struktūra, tā, lai grīdas un/vai rampu, slīpumu (benku) savienojumu vietas būtu vienlaidus monolītas konstrukcijas, bez salaidumu šuvēm, kas ietu perpendikulāri braukšanas virzienam.

Vingrošanas zona: vingrošanas zonas laukums 80m2 un tajā būs dažādu formu un izmēru matrači, kas speciāli veidoti alternatīvo sporta veidu triku pilnveidošanai.

Švammju kastes un batutu zona: batutu zonas laukums 80 m2 un švammju kastes zonas laukums 80 m2 . Visām konstrukcijām, kuru augstums pārsniegs 1m (ja no tās iespējams nokrist) veidos margas, kuru minimālais augstums ir 1m. Klinšu kāpšanas (Bouldering) zona: viena daļa kāpšanas sienas tiks veidota pēc Bouldering principa, neparedzot drošības atsaites un otru kāpšanas sienas daļu veidos ievērojot klinšu kāpšanas atlētu prasības, veidojot īpaši sarežģītus, negatīvā leņķī veidotas sienas daļas. Sienas augstums pa vertikālo asi jāparedz ne augstāks par 4.5 metriem. Uz grīdas būs speciāli šim sporta veidam izgatavots drošības matracis, kura minimālā distance no negatīvās sienas pārkares augstākā punkta ir 2.5m.

Informāciju sagatavoja: Inta Ruskule, Īpašuma pārvaldīšanas departamenta Nekustamā īpašuma attīstības nodalās vadītāja

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru