Intervijas

17 decembris

Vārda dienas:
Hilda, Teiksma

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Tiecoties pēc saviem mērķiem, nāksies likt lietā ne vien apķērīgumu, enerģiskumu un nestandarta domāšanu, bet arī pašaizliedzīgumu un disciplīnu. Lai veicinātu panākumu iespējas, atturies uzsākt vairākas lietas vienlaicīgi, kā arī esi piesardzīgāks ar dotajiem solījumiem. Šonedēļ darba lietas var pilnībā pārņemt tavu uzmanību, tādejādi privāto dzīvi atstājot otrajā plānā. Pielūko, lai otrā pusīte nesāk justies atstumta.

Pirmdiena
Nakts
-2 .. -4 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-3 .. -5 C
Vakars
-3 .. -5 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 10. oktobris 2018 | 19:09

DAUGAVPILĪ TIKA GODINĀTI LABĀKIE PEDAGOGI

Daugavpilī izskanēja tradicionālais Skolotāju dienas pasākums, kurā tika sumināti labākie, sveikti jaunie un godināti pensionētie pedagogi.

Vienības Nama koncertzālē pulcējās Daugavpils izglītības iestāžu darbinieki, Izglītības pārvaldes kolektīvs un pilsētas domes vadība. Daugavpils mērs Rihards Eigims, uzrunājot klātesošos, savā un visas domes vārdā pateicās pedagogiem par viņu sirdsdegsmi un pašaizliedzību, veicot tik ļoti nozīmīgu darbu. Arī vicemērs Jānis Dukšinskis izteica vislielāko pateicību pilsētas pedagogiem, uzsverot viņu lielo ieguldījumu un svarīgo lomu jaunās paaudzes audzināšanā.

Pasākuma moto valsts simtgadē bija „Ar ģimenes sajūtu sirdī”. Kuplajai pedagogu saimei tika stādīti priekšā 22 jaunie skolotāji, kas šogad uzsākuši darba gaitas pilsētas skolās. Netika aizmirsts arī par bijušajiem skolotājiem: svinīgo sarīkojumu pagodināja ar savu klātbūtni 57 pensionētie pedagogi. Katram no viņiem tika pasniegtas piemiņas balvas un ziedi.

14 pedagogi, kurus bija izvirzījušas izglītības iestādes, cīnījās par uzvaru konkursā „Jaunais Daugavpils skolotājs 2018”. Par galvenās balvas ieguvēju kļuva 27.bērnudārza skolotāja Olga Dmitrijeva.

Pieciem J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas pedagogiem tika pasniegtas Polijas Konsulāta balvas.

Par pasākuma kulmināciju kļuva „Pedagogu meistarības balvas 2018” pasniegšana. Piecās nominācijās tika apbalvoti 25 pedagogi. Tika godināti arī Ata Kronvalda balvas ieguvēji - Daugavpils Valsts ģimnāzijas skolotāja Olga Osipova un Daugavpils 13.vidusskolas skolotājs Jurijs Kostjukevičs.

Saliedēta un radoša pedagogu darba rezultātā Daugavpils aizvadītajā mācību gadā guva ievērojamus panākumus izglītības jomā.

Ģimenes tēmu turpināja BJC „Jaunība” studijas „Teatrālā laboratorija” uzvedums „Satikšanās”, Znutiņu un Ustinskovu ģimeņu vokālie priekšnesumi un Zičiņajevu ģimenes deja. Bet vakara izskaņā uz skatuves kāpa viesmākslinieki - vokālā grupa „Latvian Vioces”, kas dāvāja pedagogiem īstus mūzikas svētkus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru