Intervijas

20 februāris

Vārda dienas:
Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Necenties visus darbus paveikt paša spēkiem. Ja nepieciešams, pieņem apkārtējo ieteikumus, praktisku atbalstu. Komunicējot ar domubiedriem, tu ātri vien vari rast atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, vairot idejas, kā uzlabot materiālo stāvokli. Ģimenes dzīvē šonedēļ tev vajadzēs būt iecietīgākam, pretimnākošākam. Jo īpaši attiecībās ar atvasītēm atturies no uzstājības un pavēlnieciska toņa.

Trešdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
3 .. 5 C
Vakars
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 10. oktobris 2018 | 19:00

VID atvainojas par kļūdaini nosūtītiem paziņojumiem

Daudzus trešdien, 10.oktobrī, pārsteidza e-pastos un Elektroniskajā deklarēšanās sistēmā (EDS) saņemtā vēstule no Valsts ieņēmumu dienesta (VID), ka adresātam kā pašnodarbinātajam jāveic sociālās iemaksas. Vēstule kļūdas pēc nosūtīta arī tiem, uz kuriem tas neattiecas, tādēļ radīja ne vienu vien pārpratumu. Dienests atvainojies par šo kļūmi.

VID trešdien apziņojis saimnieciskās darbības veicējus, lai atgādinātu par pašnodarbinātā ziņojuma iesniegšanu.
 

"Vēstule bijusi domāta tikai pašnodarbinātajiem, lai atgādinātu, ka šogad mainījusies sociālo iemaksu maksāšanas kārtība un reizi ceturksnī jāiesniedz pašnodarbinātā ziņojums par nodokļu nomaksu," skaidro dienesta pārstāve Dace Ķirse-Ķirša.

Tomēr, sūtot ziņojumus, ir notikusi kļūda, un šīs ziņas nosūtītas arī tām fiziskajām un juridiskajām personām, uz kurām tas neattiecas. Vēloties kliedēt neizpratni, cilvēki vērsās dienestā, un VID konsultāciju tālrunis bijis pārslogots ar zvaniem un VID e-pasts – pārpildīts ar jautājumiem.

VID skaidro, ka tā bijusi kāda darbinieka kļūda. Tādēļ tiks lemts par sodu, kā arī tiks meklēti risinājumi, lai nākotnē novērstu šādas kļūdas.

"Mēs gribam ļoti atvainoties visiem, kuri nav saimnieciskās darbības veicēji, taču ir saņēmuši šo ziņu mūsu Elektroniskās deklarēšanas sistēmā. Tiem, kas nav saimnieciskās darbības veicēji, nebūtu satraukumam pamata, un nekādai rīcībai tālāk nav jāseko," teica Ķirse-Ķirša.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru