Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

No pirmdienas līdz trešdienai būsi enerģijas pārpilns, kas nozīmē spēsi gāzt kalnus. Iespējams, kolēģi pamanīsies tev “piespēlēt” arī savus pienākumus, tikai nedusmojies, jo tev spēka pietiks visam! Nedēļas otrajā pusē ir vērts nopietnāk aizdomāties par nākotni, plānot turpmākās biznesa aktivitātes, veikt pārrunas ar biznesa kompanjoniem, par sadarbības paplašināšanas iespējām. Brīvdienās ļaujies atpūtai un darba lietas atstāj nākamai nedēļai!

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sports | 10. septembris 2018 | 20:17

Hokeja komanda „Dinaburga” sezonu sāk ar pārliecinošām uzvarām

Svētdien, 9.septembrī Daugavpils ledus hallē savā pirmajā mājas spēlē Junioru Attīstības Hokeja līgā (JAHL) hokeja komanda „Dinaburga” pārliecinoši ar rezultātu 13 – 1 pārspēja HK „Zemgale Juniors”.

Pirms spēles, uzrunājot klātesošos, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Rihards Eigims novēlēja mūsu jaunajiem hokejistiem veiksmīgu sezonu un izteica pārliecību, ka starts Junioru Attīstības Hokeja līgā sekmēs viņu sportisko meistarību un izaugsmi.

Pirmajā šis sezonas spēlē mūsu hokejisti izbraukumā ar rezultātu 8 – 4 uzvarēja hokeja komandu „Prizma”.

JAHL debijas čempionātā startē deviņas komandas: HK “Venta 2002”, HK “Zemgale/JLSS”, “Prizma”, “Dinaburga”, HS “Rīga 2002”, HS “Mārupe/AKO”, “Pārdaugava”, “Valmieras HK” un “Liepājas SSS”.

Katra vienība regulārajā čempionātā aizvadīs četru apļu turnīru. Pēc tam četras labākās komandas izspēlēs divu apļu turnīru, kā rezultātā tiks noteikts JAHL čempions.

JAHL čempionātā atļauts piedalīties 1998. – 2001. gadā dzimušiem hokejistiem. Tāpat katra komanda ir tiesīga pieteikt uz spēli ne vairāk kā 3 spēlētājus, kuri dzimuši 1996.-1997.gadā. Kā arī četras komandas ("Venta 2002", "Mārupe/AKO", "Valmiera HK" un " Dinaburga") var papildus pieteikt trīs 1996.gada un vecākus spēlētājus.

 

Daugavpils pilsētas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa, izmantojot Latvijas Hokeja federācijas materiālus

Daugavpils
 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru