Intervijas

23 maijs

Vārda dienas:
Leokādija, Leontīne, Lidija, Lonija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Tava neatlaidība un spēja uzņemties lielu atbildības nastu, beidzot sāks sniegt redzamākus rezultātus. Pilnīgi iespējams, ka tev izdosies uzlabot ienākumus, līdz ar ko, īstenot kādu sen kārotu sapni. Ja tev veicamas pārrunas ar priekšniecību, nekautrējies paust savu viedokli, tas noteikti tiks ņemts vērā. Savukārt, kārtojot juridiskus jautājumus, esi piesardzīgāks, pārliecinies, ka neesi pieļāvis kādu neuzmanības kļūdu, jo tās vēlāk var dārgi maksāt.

Ceturtdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
21 .. 23 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Pasaulē | 30. augusts 2018 | 22:28

Mūžībā aizgājis Krievijas estrādes mākslinieks Josifs Kobzons

80 gadu vecumā mūžībā aizgājis padomju estrādes leģenda, Krievijas Valsts domes deputāts Josifs Kobzons, radiostacijai "Govorit Moskva" apstiprinājuši viņa radinieki.

2005.gadā Kobzonam diagnosticēts vēzis, pēc kā viņš daudzus gadus ārstējās. Šā gada jūlija nogalē viņš ievietots vienā no Maskavas slimnīcām, kur pieslēgts mākslīgās elpināšanas sistēmai.

Latvija 2003.gadā Kobzonu iekļāva "melnajā sarakstā". Oficiālais iemesls toreiz bija "valsts drošības un kārtības apdraudējums", taču 2004.gadā toreizējais iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons viņu no saraksta svītroja, un kopš tā laika Kobzons katru gadu apmeklēja "Jauno vilni".

2014.gada jūlijā, īsi pirms Jūrmalā tolaik notiekošā konkursa "Jaunais vilnis" sākuma, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Vienotība") nolēma Kobzonu atkal iekļaut Latvijas "melnajā sarakstā", kur iekļauti vēl divi Krievijas estrādes mākslinieki. Rinkēvičs šo lēmumu pamatoja ar šo Krievijas mākslinieku atkārtoto un agresīvi pausto atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru