Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā var aktualizēties dažādi braucieni, kontakti ar ārzemju sadarbības partneriem, kā arī nepieciešamība gūt papildus profesionālās iemaņas. Lielu nozīmi spēlēs harmoniskas attiecības ar priekšniecību, spēja gūt augstākstāvošo atbalstu savu ieceru īstenošanai. Nedēļas otrajā pusē vairāk darbosies vienatnē, taču arī individuāls darbs sniegs patiesi labus augļus. Brīvdienās centies nolikt malā darba darīšanas un koncentrēt savu uzmanību ģimenes dzīvē notiekošajam.

Piektdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 12. jūlijs 2018 | 19:58

Ceturtdien gaidāms karstākais laiks šonedēļ

Ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā bija +13..+18 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Diena būs pārsvarā saulaina, vienīgi vietām Kurzemes dienvidu un centrālajā daļā pēcpusdienā var veidoties lietus un negaisa mākoņi.

Pūtīs lēni līdz mēreni austrumu puses vēji.

Maksimālā gaisa temperatūra +24..+28 grādi, vietām Rīgas līča piekrastē Kurzemē +21..+23 grādi.

Rīgā nokrišņi nav gaidāmi, lēns vējš un gaiss sakarsīs līdz +27..+28 grādiem.

Šajās dienās ir sevišķi augsts ultravioletais starojums. Vakar tas sasniedza 7,7 punktus, tādēļ jāievēro īpaša piesardzība, uzturoties saulē. Laikā no plkst.11 līdz 16 nav vēlams ilgstoši atrasties tiešos saules saros - jāmeklē ēna, jālieto saulessargs vai jāvalkā galvassega un aizsargājošs apģērbs.

Cilvēki ar jutīgu ādu dienas vidū saulē var apdegt pat desmit minūtēs. Sauļošanās ilgumu var pagarināt, lietojot aizsargkrēmu. No saules jāsargā arī acis - vēlams nēsāt saulesbrilles, kurām ir ultravioleto staru filtrs.

Ultravioletā starojuma ietekmē āda ātrāk noveco, kā arī ievērojami palielinās risks saslimt ar ādas vēzi un acu slimībām, taču mērenās devās saules starojums cilvēka organismam ir vajadzīgs.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru