Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Neskatoties ar kādām lietām nodarbosies, it visā lielu lomu spēlēs ģimenes atbalsts. Šis ir zīmīgs periods tām Jaunavām, kuras saistītas ar privāto biznesu, it sevišķi nekustamā īpašuma jomu. Vari droši slēgt darījumus ar ārzemju partneriem, doties komandējumā, apgūt jaunas iemaņas. Lai gan pēc dabas esi ļoti taupīgs, šobrīd atļausies nedaudz uzdzīvot, iepriecināt tuviniekus ar dažādiem pārsteigumiem.

Trešdiena
Nakts
20 .. 22 C
Rīts
22 .. 24 C
Diena
26 .. 28 C
Vakars
22 .. 24 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 12. jūlijs 2018 | 19:58

Ceturtdien gaidāms karstākais laiks šonedēļ

Ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā bija +13..+18 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Diena būs pārsvarā saulaina, vienīgi vietām Kurzemes dienvidu un centrālajā daļā pēcpusdienā var veidoties lietus un negaisa mākoņi.

Pūtīs lēni līdz mēreni austrumu puses vēji.

Maksimālā gaisa temperatūra +24..+28 grādi, vietām Rīgas līča piekrastē Kurzemē +21..+23 grādi.

Rīgā nokrišņi nav gaidāmi, lēns vējš un gaiss sakarsīs līdz +27..+28 grādiem.

Šajās dienās ir sevišķi augsts ultravioletais starojums. Vakar tas sasniedza 7,7 punktus, tādēļ jāievēro īpaša piesardzība, uzturoties saulē. Laikā no plkst.11 līdz 16 nav vēlams ilgstoši atrasties tiešos saules saros - jāmeklē ēna, jālieto saulessargs vai jāvalkā galvassega un aizsargājošs apģērbs.

Cilvēki ar jutīgu ādu dienas vidū saulē var apdegt pat desmit minūtēs. Sauļošanās ilgumu var pagarināt, lietojot aizsargkrēmu. No saules jāsargā arī acis - vēlams nēsāt saulesbrilles, kurām ir ultravioleto staru filtrs.

Ultravioletā starojuma ietekmē āda ātrāk noveco, kā arī ievērojami palielinās risks saslimt ar ādas vēzi un acu slimībām, taču mērenās devās saules starojums cilvēka organismam ir vajadzīgs.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru