Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Tu palēnām, pamazām, bet tuvosies savam mērķim. It visās lietās būsi pacietīgs un apdomīgs, neļausi steigai vai uztraukumiem iedragāt kārotos panākumus. Saskarsmē ar sadarbības partneriem, priekšniecību spēsi apliecināt sevi kā zinošu un pieredzējušu speciālistu. Privātā dzīvē izrādīsi pastiprinātas rūpes par savām atvasītēm, būsi atbildīgs pret mīļoto. Laulātais nedēļa izskaņā var sagādāt tev patīkamu pārsteigumu.

Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 12. jūlijs 2018 | 19:58

Ceturtdien gaidāms karstākais laiks šonedēļ

Ceturtdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā bija +13..+18 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Diena būs pārsvarā saulaina, vienīgi vietām Kurzemes dienvidu un centrālajā daļā pēcpusdienā var veidoties lietus un negaisa mākoņi.

Pūtīs lēni līdz mēreni austrumu puses vēji.

Maksimālā gaisa temperatūra +24..+28 grādi, vietām Rīgas līča piekrastē Kurzemē +21..+23 grādi.

Rīgā nokrišņi nav gaidāmi, lēns vējš un gaiss sakarsīs līdz +27..+28 grādiem.

Šajās dienās ir sevišķi augsts ultravioletais starojums. Vakar tas sasniedza 7,7 punktus, tādēļ jāievēro īpaša piesardzība, uzturoties saulē. Laikā no plkst.11 līdz 16 nav vēlams ilgstoši atrasties tiešos saules saros - jāmeklē ēna, jālieto saulessargs vai jāvalkā galvassega un aizsargājošs apģērbs.

Cilvēki ar jutīgu ādu dienas vidū saulē var apdegt pat desmit minūtēs. Sauļošanās ilgumu var pagarināt, lietojot aizsargkrēmu. No saules jāsargā arī acis - vēlams nēsāt saulesbrilles, kurām ir ultravioleto staru filtrs.

Ultravioletā starojuma ietekmē āda ātrāk noveco, kā arī ievērojami palielinās risks saslimt ar ādas vēzi un acu slimībām, taču mērenās devās saules starojums cilvēka organismam ir vajadzīgs.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru