Intervijas

23 marts

Vārda dienas:
Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Esi pacietīgāks, tiecoties pēc nospraustajiem mērķiem. Ja ļausi vaļu steigai – problēmas, dažādi šķēršļi būs tur pat vai garantēti. Zvaigznes iesaka rūpīgāk stādīt paredzēto darbu kārtību, centies būt pēc iespējas tālredzīgākam, neatstāt vietu nejaušībai. Privātajā jomā tieksies pēc lielākas brīvības, gribēsi baudīt izteiktāku neatkarību. Taču šajā ziņā esi piesardzīgs, jo partneris var samērā asi un pat kardināli reaģēt uz tavu nostāju!

Piektdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 10. jūlijs 2018 | 08:19

Otrdien daudzviet gaidāms lietus un negaiss

Otrdienas rītā Latvijā diezgan daudz mākoņu, tomēr nelkīst, gaisa temperatūra ap saullēktu bija +10..+15 grādi, Rīgas centrā ap +16 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā starp mākoņbiem bieži uzspīdēs saule, saulainākais laiks gaidāms Kurzemē, bet daudzvieviet valsts centrālajā un austrumu daļā pēcpusdiebnā gaidāms lietus un pērkona negaiss.

Pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra apaugstināsies līdz +20..+25 grādiem, vietām piekrastē ap +18..+19 grādiem.

Rīgā debesis daļēji klās mākoņi un lai arī pēcpusdienā ap galvaspilsētu klīdīs daži lietus mākoņi, Rīgā diena tomēr, visticamāk, paies bez nokrišņiem. Lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra ap +23 grādiem.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru