Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Tu palēnām, pamazām, bet tuvosies savam mērķim. It visās lietās būsi pacietīgs un apdomīgs, neļausi steigai vai uztraukumiem iedragāt kārotos panākumus. Saskarsmē ar sadarbības partneriem, priekšniecību spēsi apliecināt sevi kā zinošu un pieredzējušu speciālistu. Privātā dzīvē izrādīsi pastiprinātas rūpes par savām atvasītēm, būsi atbildīgs pret mīļoto. Laulātais nedēļa izskaņā var sagādāt tev patīkamu pārsteigumu.

Piektdiena
Nakts
.. -2 C
Rīts
-2 .. -4 C
Diena
-1 .. -3 C
Vakars
-2 .. -4 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 10. jūlijs 2018 | 08:19

Otrdien daudzviet gaidāms lietus un negaiss

Otrdienas rītā Latvijā diezgan daudz mākoņu, tomēr nelkīst, gaisa temperatūra ap saullēktu bija +10..+15 grādi, Rīgas centrā ap +16 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā starp mākoņbiem bieži uzspīdēs saule, saulainākais laiks gaidāms Kurzemē, bet daudzvieviet valsts centrālajā un austrumu daļā pēcpusdiebnā gaidāms lietus un pērkona negaiss.

Pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra apaugstināsies līdz +20..+25 grādiem, vietām piekrastē ap +18..+19 grādiem.

Rīgā debesis daļēji klās mākoņi un lai arī pēcpusdienā ap galvaspilsētu klīdīs daži lietus mākoņi, Rīgā diena tomēr, visticamāk, paies bez nokrišņiem. Lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra ap +23 grādiem.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru