Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

Tavas šā brīža vēlmes var jūtami nesaskanēt ar reālajām iespējām, kas savukārt var veicināt neapmierinātību ar dzīvi. Lietišķajā sfērā strādājošajiem Vēršiem vispareizāk būtu nedaudz nogaidīt ar jaunu sadarbību slēgšanu, censties uzlabot saikni ar esošajiem partneriem. Savukārt radošo jomu pārstāvji varēs gavilēt, jo šīs nedēļas astroloģiskais stāvoklis dos iedvesmu jauniem sasniegumiem, palīdzēs iekarot sabiedrības uzmanību un atzinību.

Trešdiena
Nakts
20 .. 22 C
Rīts
22 .. 24 C
Diena
26 .. 28 C
Vakars
22 .. 24 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 10. jūlijs 2018 | 08:19

Otrdien daudzviet gaidāms lietus un negaiss

Otrdienas rītā Latvijā diezgan daudz mākoņu, tomēr nelkīst, gaisa temperatūra ap saullēktu bija +10..+15 grādi, Rīgas centrā ap +16 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā starp mākoņbiem bieži uzspīdēs saule, saulainākais laiks gaidāms Kurzemē, bet daudzvieviet valsts centrālajā un austrumu daļā pēcpusdiebnā gaidāms lietus un pērkona negaiss.

Pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra apaugstināsies līdz +20..+25 grādiem, vietām piekrastē ap +18..+19 grādiem.

Rīgā debesis daļēji klās mākoņi un lai arī pēcpusdienā ap galvaspilsētu klīdīs daži lietus mākoņi, Rīgā diena tomēr, visticamāk, paies bez nokrišņiem. Lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra ap +23 grādiem.

LSM
 

LSM

Pievienot komentāru