Intervijas

25 septembris

Vārda dienas:
Rauls, Rodrigo

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Šī nedēļa diemžēl nav īstais brīdis, lai uzsāktu jaunus darbus, dotos uz ārzemēm vai veiktu apjomīgus finansiālos darījumus. Lai izvairītos no problēmām, noteikti ir vērts ieklausīties pieredzes bagātāku līdzgaitnieku ieteikumos, nesteigties ar svarīgu lēmumu pieņemšanu, jo tava izvēle šoreiz var būt balstīta uz neprecīzu, nepilnīgu informāciju. Labāk velti vairāk uzmanības esošajiem pienākumiem, pārliecinies, ka tie paveikti godam, ka tajos nav ieviesušās neuzmanības kļūdas!

Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
6 .. 8 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 8. jūlijs 2018 | 23:31

Mežaparkā notiek Dziesmu svētku noslēguma koncerts 'Zvaigžņu ceļā'

Delfi

Ar grandiozu koncertu "Zvaigžņu ceļā" Mežaparka Lielajā estrādē 8. jūlijā pulksten 20 izskan XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Piedāvājam izbaudīt koncerta aizkulišu atmosfēru video tiešraidē, kas tapusi sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju, kā arī skaistākajās fotogrāfijās.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis svētku runā uzteica Dziesmu svētku kopkori, kas ir "tautas diženākais simbols - stiprs un varens". "Dziesmu svētku kopkoris - tie esam ne tikai mēs, šeit, Mežaparkā, Lielajā estrādē klātesoši, mūsu kopkoris ir visi Latvijas kultūrai piederīgie. Visi, kas šovakar ir kopā ar mums Latvijā un plašajā pasaulē! " sacīja Vējonis.

Savukārt kultūras ministre Dace Melbāre uzsvēra, ka katros Dziesmusvētkos tauta piepilda sevi ar jaunu enerģiju. Tāpat viņa uzrunā uzteica un pieminēja mūžības ceļos aizgājušoos goda virsdiriģentus, kā arī jaunos un daudzsološos virsdiriģentus.

Noslēguma koncerta ieceres pamatā ir iziešana pa Zvaigžņu ceļu caur vairākiem likteņa, vēstures, paaudžu un dabas lokiem un krustcelēm, lai beigās pa Piena ceļu atgrieztos mājās. Koncertā skanēs latviešu komponistu kora dziesmas un instrumentālie skaņdarbi.

Koncertā piedalās 16 500 jaukto, sieviešu, vīru un senioru koru dziedātāji, 1200 dejotāji un 1500 pūtēju orķestru mūziķi, solisti.

Koncerta virsdiriģenti – Kaspars Ādamsons, Aira Birziņa, Gints Ceplenieks, Ivars Cinkuss, Agita Ikauniece-Rimšēviča, Mārtiņš Klišāns, Sigvards Kļava, Māra Marnauza, Andrejs Mūrnieks, Māris Sirmais, Ints Teterovskis, Ilze Valce, Romāns Vanags, Goda virsdiriģenti - Terēzija Broka, Jānis Erenštreits, Andrejs Jansons, Juris Kļaviņš, Jēkabs Ozoliņš, Arvīds Platpers, Edgars Račevskis, Jānis Zirnis.

Pēc koncerta notiks nu jau tradicionālā Sadziedāšanās nakts, kurā piedalīties varēs ikviens apmeklētājs.

Delfi

Pievienot komentāru