Intervijas

13 novembris

Vārda dienas:
Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Tev šobrīd lielu nozīmi spēlēs pareizi kompanjonu, darba komandas izvēle. Nevajadzētu steigties ar jaunu projektu uzsākšanu vai naudas ieguldījumiem. Labāk velti vairāk laika ikdienišķu darbu veikšanai. Zvaigznes iesaka rūpīgāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalss sacītajam! Nedēļas otrā puse var izrādīties daudz veiksmīgāka, produktīvāka, nekā nedēļas sākums. Sestdien un svētdien vēlēsies baudīt otrās pusītes sabiedrību.

Otrdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
4 .. 6 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Latvija | 8. jūlijs 2018 | 23:31

Mežaparkā notiek Dziesmu svētku noslēguma koncerts 'Zvaigžņu ceļā'

Delfi

Ar grandiozu koncertu "Zvaigžņu ceļā" Mežaparka Lielajā estrādē 8. jūlijā pulksten 20 izskan XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Piedāvājam izbaudīt koncerta aizkulišu atmosfēru video tiešraidē, kas tapusi sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju, kā arī skaistākajās fotogrāfijās.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis svētku runā uzteica Dziesmu svētku kopkori, kas ir "tautas diženākais simbols - stiprs un varens". "Dziesmu svētku kopkoris - tie esam ne tikai mēs, šeit, Mežaparkā, Lielajā estrādē klātesoši, mūsu kopkoris ir visi Latvijas kultūrai piederīgie. Visi, kas šovakar ir kopā ar mums Latvijā un plašajā pasaulē! " sacīja Vējonis.

Savukārt kultūras ministre Dace Melbāre uzsvēra, ka katros Dziesmusvētkos tauta piepilda sevi ar jaunu enerģiju. Tāpat viņa uzrunā uzteica un pieminēja mūžības ceļos aizgājušoos goda virsdiriģentus, kā arī jaunos un daudzsološos virsdiriģentus.

Noslēguma koncerta ieceres pamatā ir iziešana pa Zvaigžņu ceļu caur vairākiem likteņa, vēstures, paaudžu un dabas lokiem un krustcelēm, lai beigās pa Piena ceļu atgrieztos mājās. Koncertā skanēs latviešu komponistu kora dziesmas un instrumentālie skaņdarbi.

Koncertā piedalās 16 500 jaukto, sieviešu, vīru un senioru koru dziedātāji, 1200 dejotāji un 1500 pūtēju orķestru mūziķi, solisti.

Koncerta virsdiriģenti – Kaspars Ādamsons, Aira Birziņa, Gints Ceplenieks, Ivars Cinkuss, Agita Ikauniece-Rimšēviča, Mārtiņš Klišāns, Sigvards Kļava, Māra Marnauza, Andrejs Mūrnieks, Māris Sirmais, Ints Teterovskis, Ilze Valce, Romāns Vanags, Goda virsdiriģenti - Terēzija Broka, Jānis Erenštreits, Andrejs Jansons, Juris Kļaviņš, Jēkabs Ozoliņš, Arvīds Platpers, Edgars Račevskis, Jānis Zirnis.

Pēc koncerta notiks nu jau tradicionālā Sadziedāšanās nakts, kurā piedalīties varēs ikviens apmeklētājs.

Delfi

Pievienot komentāru