Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Prognozēt notikumi gaitu būs grūti, jo tavi plāni var kardināli mainīties. Šoreiz iemesls būs no tevis neatkarīgi apstākļi, kuri liks pielāgoties situācijai, meklēt nestandarta risinājumus. Lieti noderēs tavs analītiskais prāts, oriģinālais domu gājiens, apķērīgums. Iespējams, zināmu artavu darba lietās sniegs tava otrā pusīte. Ģimenes dzīvē viss ritēs savu, mierīgu gaitu, kas tev tīri labi būs pa prātam.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. jūnijs 2018 | 19:20

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji sākuši paplašināt autostāvvietas pagalmos

Pilsētniekiem – daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir labi pazīstama situācija, kad savas mājas pagalmā gan mašīnu nav kur nolikt, gan pāriet nav iespējams, jo pagalms ir svešu automobiļu pārpildīts.

Pēdējā laikā ir novērojama pozitīva tendence, kas saistīta ar autostāvvietu ierīkošanu pilsētas daudzdzīvokļu māju pagalmos. DzKSU saņem centra, Jaunbūves iedzīvotāju iesniegumus. Šī procesa virzīšanos, protams, veicina pilsētas Domes līdzfinansējums.
Bez projekta dokumentācijas 100% finansējuma, pašvaldība apmaksā 70% būvniecības darbu ar nosacījumu, ka to summa nepārsniegs 10 tūkstošus eiro. Tiesiskais pamats – Daugavpils pilsētas domes Saistošie noteikumi Nr.10, kura labojumi sāka darboties no šī gada sākuma. Lēmums par autostāvvietas ierīkošanu ir pašu mājas iemītnieku rokās.
Nupat sakārtota stāvvieta Vienības ielā 38. Ir ērti piebraukt un atstāt savu auto, atstājot zem stikla atļauju un būt mierīgam, ka negaidītu ciemiņu, t.i., svešu automašīnu, šeit nebūs.
Visu interesējošo informāciju par autostāvvietu ierīkošanu savā pagalmā iedzīvotāji var saņemt Dzīvokļu komunālās saimniecības pārvaldē, kura atrodas Liepājas ielā 21.
Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti. 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru