Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Vispirms pienākuma apziņa, darbs, viss, kas ar to saistās un tikai tad pārējais! Tāds būs tavs moto šai nedēļai. Iespējams, tu brīžam kļūsi pārlieku stigrs un nopietns, kas var apgrūtināt attiecības ar apkārtējiem. Arī lietišķās sarunās dažkārt noder nedaudz pasmaidīt vai pajokot! Ģimenes lietās tu vēlēsies vairāk miera un klusuma, proti, pēc darba tevi vairāk vilks pasnauduļot dīvānā, nevis skriet uz krogu vai deju zāli. Mīļotais gan ilgi nevēlēsies tik dīku ikdienu, centīsies pielauzt tevi, uz kādu avantūru.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 14. jūnijs 2018 | 19:20

Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji sākuši paplašināt autostāvvietas pagalmos

Pilsētniekiem – daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir labi pazīstama situācija, kad savas mājas pagalmā gan mašīnu nav kur nolikt, gan pāriet nav iespējams, jo pagalms ir svešu automobiļu pārpildīts.

Pēdējā laikā ir novērojama pozitīva tendence, kas saistīta ar autostāvvietu ierīkošanu pilsētas daudzdzīvokļu māju pagalmos. DzKSU saņem centra, Jaunbūves iedzīvotāju iesniegumus. Šī procesa virzīšanos, protams, veicina pilsētas Domes līdzfinansējums.
Bez projekta dokumentācijas 100% finansējuma, pašvaldība apmaksā 70% būvniecības darbu ar nosacījumu, ka to summa nepārsniegs 10 tūkstošus eiro. Tiesiskais pamats – Daugavpils pilsētas domes Saistošie noteikumi Nr.10, kura labojumi sāka darboties no šī gada sākuma. Lēmums par autostāvvietas ierīkošanu ir pašu mājas iemītnieku rokās.
Nupat sakārtota stāvvieta Vienības ielā 38. Ir ērti piebraukt un atstāt savu auto, atstājot zem stikla atļauju un būt mierīgam, ka negaidītu ciemiņu, t.i., svešu automašīnu, šeit nebūs.
Visu interesējošo informāciju par autostāvvietu ierīkošanu savā pagalmā iedzīvotāji var saņemt Dzīvokļu komunālās saimniecības pārvaldē, kura atrodas Liepājas ielā 21.
Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti. 

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru