Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Tevi būs pārņēmis filozofisks noskaņojums, kas it kā nebūs nekas pārsteidzošs, taču šoreiz tas mudinās tiekties pēc jaunām virsotnēm profesionālajā plānā. Iespējams, esošajā darbā tu būsi sevi izsmēlis un nu meklēsi nopietnākus izaicinājumus. Būtiski izrunāt aktuālās lietās ar mīļoto, uzticamiem paziņām, nepieņemt lēmumu vienam. Attiecību jomā viss ies kā smērēts, tu izpratīsi partnera vēlmes un mācēsi tās arīdzan īstenot. Līgo vakars un Jāņi solās būt ļoti krāšņi un atmiņā paliekoši.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sabiedrība | 12. jūnijs 2018 | 19:59

Pilsētas teritorijā savedīs kārtībā mākslīgās ūdenstilpes

Vasara ir pilsētas teritorijas sakārtošanas darbu laiks. Šajā sezonā Komunālās saimniecības pārvalde ieplānoja virkni pasākumu, kas saistīti ar mākslīgo ūdenstilpju tīrīšanu, peldēšanas vietu labiekārtošanu un meliorācijas grāvju tīrīšanu mikrorajonos.

Liginišķu ielā jau tiek veikti vecā mākslīgā dīķa labiekārtošanas darbi. Vecāka gājuma cilvēki stāsta, ka šeit kādreiz bija zivis un vasaras tveicē bija daudz peldētgribētāju. Ar laiku ūdenstilpe aizauga un radās nepieciešamība to tīrīt. Šeit par pusotru metru padziļinās dīķa gultni, iztīrīs krastu no brikšņiem, veiks teritorijas plānojumu. Meliorācijas grāvis arī tiks sakārtots.
Vēl viens objekts ir dīķis Vienības un Cietokšņa ielu krustojumā. Pašlaik to nevar redzēt no ceļa, bet līdzko ieskaties caur krūmāju: šeit atrodas vēl viena potenciāla pilsētnieku atpūtas vieta, kuru šajā sezonā arī labiekārtos. Pēc tam sāksies mākslīgās ūdenstilpes atjaunošanas darbi Baznīcas un Ūdens ielu rajonā.
Plotičku un Zirgu ezeros arī tiks veikti darbi. Šeit labiekārtos pludmales. Darbus bija plānots sākt vēl pavasarī, bet gruntsūdeņu augstais līmenis neļāva to darīt.
Sižetu sagatavoja Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru