Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Pamazām, bet pārliecinoši tieksies uz sevis nosprausto mērķi. Varēsi droši apgalvot, ka esi pilnībā īstenojis solīto, kamdēļ iemantosi neviltotu apkārtējo cieņu. Lietišķās pārrunas labāk organizēt nedēļas sākumā, savukārt trešdiena un ceturtdiena piemērota darbam vienatnē. Liela nozīme privātajā dzīvē būs tavam noskaņojumam, kurš ik pa brīdim var diezgan krasi mainīties. Mēģini gūt stabilāku iekšējo harmoniju, lieko stresu atstāt sporta zālē, fiziski strādājot.

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Sports | 8. jūnijs 2018 | 19:02

VII KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

3. jūnijā, Daugavpils 743. gadskārtas svinību ietvaros, notika VII Starptautiskais čempionāts Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi.

Čempionātā piedalījās karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Kopā tika sadalīts 32 medaļu komplekti dažādās vecuma grupās un sporta karatē disciplīnās. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) sportisti.

Pirmās vietas savās kategorijās izcīnīja sportisti no Daugavpils: Sergejs Kirejevs, Igors Šarovs, Andrejs Ļaļins, Vilnis Kokins, Vladislavs Kaveckis un Diana Bogdanova. Otrās vietas ieguvēji: Danila Makarenkovs, Vilnis Kokins, Vladislavs Kaveckis un Alīna Čelnova. Trešo vietu izcīnīja Einards Maleckis,Vladislavs Kaveckis, Vilnis Kokins, Andrejs Ļaļins, Edvards Juršens un Veronika Korsaka.

Čempionāta izskaņā tika noteikta komanda, kas kļūst par 2018. gada Grand Prix „Daugavpils Fortress” ieguvēju. Šogad, kopsummā izcīnot 70 punktus, par labāko kļuva karatē kluba „Satori” komanda no Latvijas. Viņiem tika pasniegts speciālais Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress” kauss. Otrā vieta, izcīnot kopā 57 punktus, Daugavpils Karatē Akadēmijai “LFSKA" un trešā vieta, ar kopsummā izcīnītu 44 punktus, – karatē klubam „Alfa” no Lietuvas.

Visiem goda viesiem un klubu vadītājiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas ar mūsu pilsētas simboliku, bet par godu Daugavpils karatē 39. gadadienai – īpaši atzīmēti visi Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” karatē Meistari (“melnas jostas”): Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Vitālijs Goršečnikovs, Irēna Mednikova, Evita Miglāne, Mihails Špiļevojs, Alvis Ivanovs, Jurijs Orehs un Ēriks Mednikovs, kas kopā ar Akadēmijas vadītāju Andreju Komaru, iegulda lielu darbu karatē attīstībā mūsu pilsētā un karatē tradīciju saglabāšanā.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku Karatē pasākumu!

 

 

            Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA”mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

            Foto: Grand Prix apbalvošana: I.Mednikova (“LFSKA”), O.Komars (“Satori”), A.Valuntonis (“Alfa”).

 

            Autors: info „LFSKA”

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru