Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Nav izslēgts, ņemsi dalību lielāka projekta īstenošanā vai arī tev tiks uzticēti atbildīgāki pienākumi esošajā darbā. Lai vai kā, šonedēļ galveno uzmanību nāksies koncentrēt profesionālajiem jautājumiem. Centies likt lietā sev piemītošo organizatora talantu, nebaidīties uzņemties līdera lomu. Nedēļas izskaņā centies rast kaut nedaudz laika atpūtai, citādi pārliekā noslogotība var atstāt ietekmi uz veselības stāvokli.

Ceturtdiena
Nakts
-15 .. -17 C
Rīts
-16 .. -18 C
Diena
-11 .. -13 C
Vakars
-10 .. -12 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Sports | 8. jūnijs 2018 | 19:02

VII KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

3. jūnijā, Daugavpils 743. gadskārtas svinību ietvaros, notika VII Starptautiskais čempionāts Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi.

Čempionātā piedalījās karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Kopā tika sadalīts 32 medaļu komplekti dažādās vecuma grupās un sporta karatē disciplīnās. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) sportisti.

Pirmās vietas savās kategorijās izcīnīja sportisti no Daugavpils: Sergejs Kirejevs, Igors Šarovs, Andrejs Ļaļins, Vilnis Kokins, Vladislavs Kaveckis un Diana Bogdanova. Otrās vietas ieguvēji: Danila Makarenkovs, Vilnis Kokins, Vladislavs Kaveckis un Alīna Čelnova. Trešo vietu izcīnīja Einards Maleckis,Vladislavs Kaveckis, Vilnis Kokins, Andrejs Ļaļins, Edvards Juršens un Veronika Korsaka.

Čempionāta izskaņā tika noteikta komanda, kas kļūst par 2018. gada Grand Prix „Daugavpils Fortress” ieguvēju. Šogad, kopsummā izcīnot 70 punktus, par labāko kļuva karatē kluba „Satori” komanda no Latvijas. Viņiem tika pasniegts speciālais Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress” kauss. Otrā vieta, izcīnot kopā 57 punktus, Daugavpils Karatē Akadēmijai “LFSKA" un trešā vieta, ar kopsummā izcīnītu 44 punktus, – karatē klubam „Alfa” no Lietuvas.

Visiem goda viesiem un klubu vadītājiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas ar mūsu pilsētas simboliku, bet par godu Daugavpils karatē 39. gadadienai – īpaši atzīmēti visi Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” karatē Meistari (“melnas jostas”): Maksims Kirejevs, Valērijs Kukjans, Vitālijs Goršečnikovs, Irēna Mednikova, Evita Miglāne, Mihails Špiļevojs, Alvis Ivanovs, Jurijs Orehs un Ēriks Mednikovs, kas kopā ar Akadēmijas vadītāju Andreju Komaru, iegulda lielu darbu karatē attīstībā mūsu pilsētā un karatē tradīciju saglabāšanā.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku Karatē pasākumu!

 

 

            Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA”mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

            Foto: Grand Prix apbalvošana: I.Mednikova (“LFSKA”), O.Komars (“Satori”), A.Valuntonis (“Alfa”).

 

            Autors: info „LFSKA”

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru