Intervijas

16 augusts

Vārda dienas:
Astra, Astrīda

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Centies visu darīt ar apdomu, izmantot tikai atļautas metodes, lai sasniegtu savu mērķi. Apkārtējie cienīs tavu atklātumu, labprāt uzklausīs tevis sniegtos ieteikumus, kā arī dalīsies savā dzīves pieredzē. Šī nedēļa ir kā radīta, lai veidotu jaunus kontaktus, ģenerētu biznesa idejas, gūtu praktiskas zināšanas. Mīlas dzīvē notikumi var risināties diezgan trauksmaini, to gaitu būs grūti prognozēt.

Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Diena
21 .. 23 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 7. jūnijs 2018 | 20:46

Pilsētas svētki sākās mikrorajonos

Visu nedēļu pilsētas mikrorajonos noris koncertu svētku maratons par godu Daugavpils dzimšanas dienai. Pēc tradīcijas, tajos piedalās pašdarbības kolektīvi, kuru pilsētā ir daudz. Tie ir dejotāji, dziedātāji, vokāli – instrumentālie ansambļi, kapellas, kori. Tā ir laba iespēja parādīt savu daiļradi lielam skatītāju lokam, bet mikrorajonu iedzīvotājiem – izjust svētkus savā ielā.

Pilsētas svētku koncerti notiek Vecajā un Jaunajā forštatē, Ruģeļos, Grīvā, Ķīmiķu ciematā. Šī gada jauninājums – pasākumi uz jaunās estrādes Neredzīgo biedrības ciematā. Pilsētas svētki kā parasti ir plaši: galvenie pasākumi ilgs trīs dienas. Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 21.00 uz Vienības laukuma lielās skatuves sāksies koncerts ,,80-to gadu leģendas”. Centrālais sestdienas, 9. jūnija, notikums būs svētku gājiens, kurš sāksies 13.00.
Sestdien, plkst. 19.00, visi tiek aicināti uz Intara Busuļa koncertu, bet plkst. 21.00 šeit pat Vienības laukumā dziedās Dans Balans no Moldovas. Plkst. 23.00 – svētku salūts Daugavmalā. Svētdien, 10. jūnijā, plkst. 18.00 uz Vienības laukumu visus sauc Dmitrijs Bilans. Bez tam, visas šīs dienas darbosies svētku tirdziņš, mazās skatuves dažādos pilsētas nostūros, ģimenes parks Pumpura skvērā. Visa informācija par pilsētas svētkiem un to pasākumiem pieejama Domes mājas lapā www.daugavpils.lv

Sižetu sagatavoja Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru