Intervijas

18 jūnijs

Vārda dienas:
Alberts, Madis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Nedēļa sāksies ar dažāda veida pārbaudījumiem, jauniem izaicinājumiem. Esi gatavs pielāgoties situācijai, izrādīt iniciatīvu, vajadzīgajā brīdī un negaidīties pieņemt radikālus lēmumus. Attiecībās ar otro pusīti valdīs saskaņa un abpusēja cieņa. Tu ar partneri sapratīsies burtiski no pusvārda. Kādam Dvīnim var rasties negaidīta iespēja Jāņus sagaidīt ārpus valsts robežas. Esi taupīgāks savos tēriņos!

Trešdiena
Diena
21 .. 23 C
Vakars
19 .. 21 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Ceturtdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Kultūra | 7. jūnijs 2018 | 20:46

Pilsētas svētki sākās mikrorajonos

Visu nedēļu pilsētas mikrorajonos noris koncertu svētku maratons par godu Daugavpils dzimšanas dienai. Pēc tradīcijas, tajos piedalās pašdarbības kolektīvi, kuru pilsētā ir daudz. Tie ir dejotāji, dziedātāji, vokāli – instrumentālie ansambļi, kapellas, kori. Tā ir laba iespēja parādīt savu daiļradi lielam skatītāju lokam, bet mikrorajonu iedzīvotājiem – izjust svētkus savā ielā.

Pilsētas svētku koncerti notiek Vecajā un Jaunajā forštatē, Ruģeļos, Grīvā, Ķīmiķu ciematā. Šī gada jauninājums – pasākumi uz jaunās estrādes Neredzīgo biedrības ciematā. Pilsētas svētki kā parasti ir plaši: galvenie pasākumi ilgs trīs dienas. Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 21.00 uz Vienības laukuma lielās skatuves sāksies koncerts ,,80-to gadu leģendas”. Centrālais sestdienas, 9. jūnija, notikums būs svētku gājiens, kurš sāksies 13.00.
Sestdien, plkst. 19.00, visi tiek aicināti uz Intara Busuļa koncertu, bet plkst. 21.00 šeit pat Vienības laukumā dziedās Dans Balans no Moldovas. Plkst. 23.00 – svētku salūts Daugavmalā. Svētdien, 10. jūnijā, plkst. 18.00 uz Vienības laukumu visus sauc Dmitrijs Bilans. Bez tam, visas šīs dienas darbosies svētku tirdziņš, mazās skatuves dažādos pilsētas nostūros, ģimenes parks Pumpura skvērā. Visa informācija par pilsētas svētkiem un to pasākumiem pieejama Domes mājas lapā www.daugavpils.lv

Sižetu sagatavoja Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru