Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Tu neatlaidīgi strādāsi, saglabāsi skaidru mērķa apziņu, kura ļaus daudz precīzāk apzināties šā brīža prioritātes. Nedēļa veiksmīgāka Mežāžiem, kuri saistīti ar loģistikas, tirdzniecības un celtniecības jomu. Priekšniecība novērtēs tavus centienus. Nav izslēgts, liksi labus pamatus savai nākotnes karjeras attīstībai. Privātā dzīvē var nenākties tikt viegli panākt kopīgu valodu ar otro pusīti, galvenokārt jau tādēļ, ka jums būs pārlieku atšķirīgi uzskati par brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 7. jūnijs 2018 | 20:46

Pilsētas svētki sākās mikrorajonos

Visu nedēļu pilsētas mikrorajonos noris koncertu svētku maratons par godu Daugavpils dzimšanas dienai. Pēc tradīcijas, tajos piedalās pašdarbības kolektīvi, kuru pilsētā ir daudz. Tie ir dejotāji, dziedātāji, vokāli – instrumentālie ansambļi, kapellas, kori. Tā ir laba iespēja parādīt savu daiļradi lielam skatītāju lokam, bet mikrorajonu iedzīvotājiem – izjust svētkus savā ielā.

Pilsētas svētku koncerti notiek Vecajā un Jaunajā forštatē, Ruģeļos, Grīvā, Ķīmiķu ciematā. Šī gada jauninājums – pasākumi uz jaunās estrādes Neredzīgo biedrības ciematā. Pilsētas svētki kā parasti ir plaši: galvenie pasākumi ilgs trīs dienas. Piektdien, 8. jūnijā, plkst. 21.00 uz Vienības laukuma lielās skatuves sāksies koncerts ,,80-to gadu leģendas”. Centrālais sestdienas, 9. jūnija, notikums būs svētku gājiens, kurš sāksies 13.00.
Sestdien, plkst. 19.00, visi tiek aicināti uz Intara Busuļa koncertu, bet plkst. 21.00 šeit pat Vienības laukumā dziedās Dans Balans no Moldovas. Plkst. 23.00 – svētku salūts Daugavmalā. Svētdien, 10. jūnijā, plkst. 18.00 uz Vienības laukumu visus sauc Dmitrijs Bilans. Bez tam, visas šīs dienas darbosies svētku tirdziņš, mazās skatuves dažādos pilsētas nostūros, ģimenes parks Pumpura skvērā. Visa informācija par pilsētas svētkiem un to pasākumiem pieejama Domes mājas lapā www.daugavpils.lv

Sižetu sagatavoja Domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas speciālisti.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru