Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Pateicoties tavām analītiskajām spējām un saskarsmes mākslai, gūsi atzinību, novērtējumu priekšniecības acīs. Zīmīga nedēļa Dvīņiem, kuri pūlas tirdzniecības jomā, pedagoģijā un žurnālistikā. Notikumi var tevi savest kopā ar ļoti erudītiem, interesantiem cilvēkiem. Tu pratīsi smelties iedvesmu, jaunas idejas no apkārtējiem. Arī pats labprāt dalīsies ar savu dzīves pieredzi, zināšanām. Romantiskajā plānā nedēļa nesola īpašas pārmaiņas, taču tas nenozīmē, ka slīgsi garlaicībā. Tu vienmēr esi pratis rast iespējas atsvaidzināt attiecības.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 17. maijs 2018 | 21:15

Daugavpilī jau nolijusi puse mēneša normas

D-fakti.lv

Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā, bet jo īpaši Latgalē, līst un dārd pērkons. Stiprākais lietus fiksēts Daugavpils apkaimē, kur nolijuši 25 litri uz kvadrātmetru, kas ir aptuveni puse mēneša normas, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Nākamajā naktī un rīt daudzviet valsts centrālajā un austrumu daļā lietusgāzes ar pārtraukumiem turpināsies, vietām gaidāms arī negaiss, vienīgi daudzviet Kurzemē laiks saglabāsies sauss.

Naktī vējš vēl būs pārsvarā lēns, bet dienā Kurzemē gaidāmas ziemeļu vēja brāzmas līdz 10-15 metriem sekundē, negaisa laikā iespējamas arī stiprākas brāzmas.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +8..+14 grādiem; maksimālā temperatūra dienā būs +16..+23 grādi.

Arī Rīgā gaidāms lietus, pērkona negaiss, brīžiem var līt stipri. Naktī lēns, dienā mērens vējš. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +12..+14 grādiem un dienā paaugstināsies līdz +17..+19 grādiem.

LSM

Pievienot komentāru