Intervijas

16 augusts

Vārda dienas:
Astra, Astrīda

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Ja vien ticēsi sev un būsi maķenīt enerģiskāks, spēsi paveikt turpat vai neiespējamo! Pateicoties savai intuīcijai un apķērībai, spēsi izmantot likteņa radītās iespējas, tādejādi uzlabojot savu materiālo stāvokli. Šonedēļ aktuāli būs ne tikai darba, bet arī privātās dzīves jautājumi. Kādam Vēzim tas var nozīmēt stāšanos laulībā, citam ģimenes pieauguma plānošanu. Saskarsmē ar mīļoto valdīs patīkama sapratne.

Trešdiena
Nakts
18 .. 20 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

06.oktobrī notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Vai Jūs plānojat doties balsot?

 

Jaunumi Kultūra | 15. maijs 2018 | 19:29

Muzeju nakts Daugavpils cietoksnī!

Kārtējo reizi Daugavpilī norisināsies viena no interesantākajām naktīm šajā gadā – Muzeju nakts, kuras tēma šogad ir “Šūpulis”! Arī Daugavpils cietoksnis vērs savus vārtus visiem zināšanu un piedzīvojumu meklētājiem!

Pasākuma ietvaros cietoksnī būs iespējams ne tikai pastaigāties ar lukturīšiem pa galveno valni vai ienākt kazemātos, bet arī apskatīt dažas vēsturiskās ēkas, kuras ikdienā nav pieejamas cietokšņa viesiem.

No 18.00 būs iespējams apskatīt fotogrāfiju ekspozīciju “Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm” pie kara hospitāļa ēkas fasādes (Hospitāļu iela 6).

No 19.00 līdz 24.00 kara hospitāļa kapelas telpās būs iespējams iepazīties ar vēsturisko fotogrāfiju ekspozīciju “Starpkaru posms Daugavpils cietoksnī”, kā arī pati vēsturiskā kara hospitāļa ēka būs pieejama apskatei. (Hospitāļu iela 6).

19.30 un 20.00 30 minūšu lekcija par Jāņa Baloža biogrāfiju, pieminot viņa karjeras šūpuli – dienestu Dvinskas (Daugavpils) cietoksnī. 19.30 – latviešu valodā, 20.00 krievu valodā kara hospitāļa vēsturiskās kapelas telpā (Hospitāļa ielā 6).

No 19.00 līdz 23.00 cietokšņa aizsarggrāvī, Daugavpils sikspārņu centra teltī, būs iespējams uzzināt par cietokšņa dabu un vērot aizsarggrāvja iemītniekus.

No 18.00 norisināsies visdažādākie pasākumi, kas būs saistīti ar Muzeju nakts grandiozo kulmināciju – Martas balli!

Kā arī Muzeju nakts ietvaros cietoksnī būs atvērtas pulvera noliktavas ar vēsturiskajiem eksponātiem, pirmās krasta lunetes kordegarde ar ekspozīciju, kas būs veltīta Muzeju nakts tēmai – “Šūpulis”, un daudz kas cits!

Nāciet ar saviem lukturīšiem!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils сietokšņa Kultūras un informācijas centrs

Tel.: 65424043, 28686331, cietoksnis@daugavpils.lv

Facebook: Daugavpils cietoksnis

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru