Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Aktuāla kļūs iegūtās pieredzes, paveikto darbu izvērtēšana, pieļauto kļūdu labošana un tālākās nākotnes plānošana. Tu sajutīsi nepieciešamību darboties kolektīvā, kā arī izteikt sevi radošajā plānā. Veiksme vairāk smaidīs radošajiem Auniem, viņiem šī nedēļa ieskicēs jaunrades periodu. Tā vai citādi, tev patiks pieradīt savas zināšanas, labprāt sacentīsies ar kolēģiem asprātībā. Dažiem liksies svarīgi uzlabot esošās partnerattiecības, varbūt izteiksi otrai pusītei bildinājumu.

Piektdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
17 .. 19 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Vai jūs zināt kā veidojas pilsētas budžets un kur tas tiek izlietots?

 

Jaunumi Latvija | 15. maijs 2018 | 08:13

Otrdien Latvijas dienvidos līs, bet daudzviet joprojām būs karsts

Otrdienas rītā debesis Latvijas dienviddaļā apmākušās, vietām Latgalē līst, bet citviet nokrišņu nav. Gaisa temperatūra ap saullēktu bija +11..+16 grādi, vietām Vidzemē un Rīgas līča piekrastē +8..+10 grādi, bet Rīgas centrā - +18 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā būs mākoņains laiks, Vidzemes un Kurzemes ziemeļos debesis skaidrākas un laiks saulaināks, bet Latgalē, Sēlijā un Zemgalē, vakarpusē arī Rīgas apkaimē gaidāms neliels lietus.

Vēji lielākoties lēni.

Maksimālā gaisa temperatūra +21..+26 grādi, valsts dienvidos, kur visa diena būs apmākusies, vēsāks - +15..+20 grādi, bet Vidzemes un Kurzemes ziemeļos, kur vairāk saules - līdz +27..+28 grādiem karsts.

Rīgā daudz mākoņu, vēlā pēcpusdienā un vakarā var nedaudz uzlīt, pūtīs lēns vējš. Maksimālā gaisa temperatūra +24..+25 grādi.

LSM

Pievienot komentāru